TEKZEN’den Adore Çalışma Odaları

TEKZEN Yapı Market / Adore Mobilya Çalışma Odaları

STEP 4 RAFLI KİTAPLIK

Ürün Ölçüleri :
Yükseklik : 120 cm
Genişlik : 45 cm
Derinlik : 30 cm
RENK : KİRAZ

CROSSLİNE MULTİ BİLG.MASASI
Ürün Ölçüleri :
Yükseklik : 82,5 cm
Genişlik : 75 cm
Derinlik : 48 cm
RENK :KİRAZ

GARANTİ SÜRESİ
Kitaplık : 7 yıl
Bilgisayar Masaı : 2 yıl
Çalışma Koluğu : 2 yıl
( AVRUPA TÜV CERT ISO 9001:2000 KALİTE STANDARTLARINA SAHİPTİR. )
ÜRÜN İÇERİĞİ : 1 adet bilg. Masası kitaplık ve çalışma koltuğundan oluşmaktadır.
AKSESUARLAR : Montaj kılavuzu , Garanti Belgesi , Montaj Malzemeleri , Vida Ve aksesuarla

TEKZEN Yapı Market / Adore Mobilya Çalışma Odaları

KULLANILAN MALZEME : Demonte Mobilya çevreye ve sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında ithal yonga levhalardan üretilmiştir.
MONTAJ : Ürünlerimiz daha az nakliye ücreti vermeniz için özel kargo paketinde Demonte olarak teslim edilir.Kurulum müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu çıkmaktadır. Çekiç, matkap gibi el aletlerine gerek kalmadan özel tasarlanmış vida sıkma çubuğu ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır. Kullanılan tüm montaj malzemeleri ithal ve 1. kalite olduğu için montajlanan ürün çok daha sağlam ve bütün olur.
Tüm ürünlerimiz defalarca sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir. Kolayca yeniden demonte hale getirip taşıyabilirsiniz.

TESLİMAT BİLGİSİ : Ürünlerimiz UPS KARGO güvencesi ile 3 iş günü içinde adresinize teslim edilmektedir.

ÜRÜN GENEL ÖZELLİKLERİ
4 adet geniş raf sayesinde kitaplarınızı rahatça yerleştirebileceğiniz METAL GÖVDELİ Modern ve estetik evinizin ,ofisinizin her köşesine uygun şık bir tasarımdır.Evinizde vitrin ve kitaplık olarak kullanılabileceği gibi, iş yerinizde veya fuarlarda ürünlerinizi teşhir edebileceğiniz şık ve hesaplı stand rafı olarak da kullanılabilir.
Ofisinizde klasörlerinizi ve dosyalarınızı organize edebileceğiniz gibi, evinizde kitap CD/DVD koleksiyonunuzu raflarına dizip yanına müzik setinizi de koyabilirsiniz.

BİLGİSAYAR MASASI: SANDALYE HEDİYELİ Multifonksiyonel kullanım özelliği ergonomik tasarımlı çalışma alanı ve ekonomik raflar ÖZEL TELESKOBİK RAYLI KULLANIŞLI KLAVYELİK
DAYANIKLI METAL KONSTRÜKSİYON GÖVDE Masa Yanı Özel Destekli Bilgisayar kasası Rafı Sabitlenen mobil tekerlek
SANDALYE :Estetik ,Ergonomik çalışma sandalyesi Uzun ömürlü Amortisör Ayak ve Tekerlekler

SATIŞ SONRASI HİZMET
Satış sonrası servis hizmetimizden daha kolay faydalanabilmek için Montaj şemanızı, ve garanti belgenizi saklayınız. Uzmanlarımızdan mesai saatleri içinde her türlü konuda destek alabilirsiniz bilgi@adore.com.tr
Demonte Mobilya ürünleri patentlidir, lütfen kendi sağlığınız, memnuniyetiniz, ve verdiğiniz paranın hakkını alabilmek için taklit ve düşük kaliteli ürünlerden sakınınız.
ÜRÜN DEĞİŞİMİ VE İADE KOŞULLARI KOŞULLARI :
Sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 24 saat içinde ürün ile ilgili değişim ve iptal talebinde bulunabilirsiniz. Sevk edilmiş ürünlerin iptali ve değişimi yapılamamaktadır.Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız Tekzen Sanal Mağaza müşteri hizmetlerine depatmanına bilgi vermenizi rica ederiz.

KARGO BİLGİLENDİRME
Anlaşmalı olduğumuz kargo firması UPS Türkiye’nin tüm noktasına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz ilde kargo acentası mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde ürün teslimi yapılır. İl ilçe ve merkezlerimiz ve mobil bölde dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılmamaktadır. (Köyler ve mücavir alanlar gibi) .

Şubenin teslimatı yapamadığı bölgelerde , ürün teslimi şubeden yapılmaktadır. Sİparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talebi etmeniz gerekmektedir. (444 00 33 ) UPS KARGO . Eğer kargo şubesinden gerekli yardım alamazsanız , sipariş numaranızı belirterek mhizmet2@adore.com.tr adresine konu hakkında mail atmanızı rica ederiz

“TEKZEN’den Adore Çalışma Odaları” için bir yanıt

  1. Emin Şimdi avatarı
    Emin Şimdi

    TPGR-42 4 KAPILI 2 ÇEKMECELİ BEYAZ GARDORAP 3 EKİM PAZARTESİ SİPARİŞ VERDİK , ÖNCE MNG NİN MUSTAFA KEMALPAŞA ŞUBESİNDEN GELECEĞİ SÖYLENDİ 5 GÜN SONRA EMEK ŞUBESİ GETİRDİ
    PAKETİ AÇTIĞIMIZDA 7 VE 14 NOLU PARÇALRIN KIRIK OLDUĞUNU GÖRDÜK , ACİLEN PARÇALRIN DEĞİŞİMİ VE GETİRİLMESİNİ İSTİYORUZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir