Pazar , 14 Ağustos 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Mobilya Aksesuar » Plastik Kablo Kanalları

Plastik Kablo Kanalları

Çalışma masalarınızda muhtemelen kabloların geçiş yaptığı, içinden geçtiği bir kanal mevcuttur. Bu sayede bilgisayarınızın ekranına bağlı kabloların, masanınızın üzerinde dolaşmasını engellemiş oluyorsunuz.

Peki ya çalışma masanızda, bu şekilde bir kablo kanalı yok ise ne yapacaksınız ?

Hemen bir usta yardımıyla bu işi çözebilir, yada kendinizce de halledebilirsiniz. Matkap ve uygun ağızlığı ile masanızda bir yer belirleyerek, uygun bir köşeden artık kablolarınızı plastik kablo kanalından geçirebilirsiniz.

Teknolojinin günden güne geliştiği, artış sağladığı Dünya’da yeni yeni cihazlar çıkıyor. Böylece masaların etrafı kimi zaman elektronik cihaz yığınına döndüğü olabiliyor. Plastik kablo kanalları, kablo tutucu spiraller ile oluşacak kablo çöplüğüde düzenlenerek toparlanmış olabilir. Çalışma masası kablo kanalları ile düzenli, disiplin içinde kablolarınızı toparlayabilirsiniz.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.