İş Yeri Mobilyaları

Günümüzde bireysel ya da kurumsal alanlarda görsellik çok önemli bir unsurdur. Son dönemlerde iş yerleri mobilya modelleri, tek bir çeşit üzerinde yoğunlaşmıştır. İş yeri mobilyaları denilince ilk olarak oturma grupları akla gelmektedir. İş yerlerinde kullanılabilecek oturma grupları, son dönemlerde deri ve koyu renk ağırlıklı oturma gruplarıdır.

Bunların dışında kaba eşya modelleri olarak ise yine koyu renkler yoğunluktadır. Bununla birlikte koyu renklerin farklı bir ahenk kazanması, üzerine çeşitli motiflerin renkler ile karıştırılarak işlenmesi, iş yerlerinde bambaşka bir hava yaratmıştır. Çalışma ortamlarında koyu renkler, psikolojik açıdan tercih edilmez. Ancak 2010 yılı iş yeri dekorasyon modelleri ve tasarımlarında koyu renkler yoğunluktadır. Çalışma ortamlarınızda fazla eşya yoğunluğu her açıdan kötü duracaktır.

Kaba eşyaların iş yerlerinde yoğun yer kaplamaması gerekmektedir. Ancak mobilya seçimlerinde her şekilde dikkatli olmanız sizin ve çalışma ortamınızın görselliği açısından çok iyi olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir