Bellona Mobilya Genç Odaları

Bellona Mobilya ‘nın genç odası modellerine değinmeden önce, genç odalarına genel bir bakış atalım.

Genç odalarının gereksinimleri birçok eşyadan oluşturulmak istenebilir. Genç bir erkek ya da genç bir bayan, odasında her hoşuna giden eşyaya yer vermek isteyebilir. Onu odasında sadece güzel göründüğü için görmek isteyebilir. Genç yaşlar birçok insan için seçim hakkını, alternatiflerini ani, aceleci kararlar ile düşünmeksizin verdiği zamanlardır.

Bir genç odası oluşturulurken ya da düzenlenirken sadeliği üzerinde önemle durulmalı. Kişilikte gelişen, olgunluğun yansıdığı bir oda olarak görünmesini sağlamalıdır. Genç odaları için ihtiyaçların sıralandığında ise yatak, giysi dolabı ve çalışma masası demirbaş elementler olarak karşımıza çıkıyor. Genç odası dekoratif aksesuarlar açısından, daha estetik ve tasarım harikası ürünlere yer verilmesi ile şık ve modern bir hal alacaktır.

Bellona genç odası takımları merceğimiz altında. Edindiğimiz verileri, sizlerle de paylaşalım.

 

Bellona Mobilya NOVA Genç Odası Takımı
Bellona Mobilya NOVA Genç Odası Takımı
Bellona Mobilya NOVA Genç Odası Takımı

Bellona Mobilya ‘nın Nova genç odası takımları ile start veriyoruz. Nova ‘da ilk dikkatimizi çeken geniş odalar için dizayn edilmiş olduğudur. Eğer 40m2 ya da yakın ölçüde geniş bir odayı genç odası olarak tercih etmek istediğinizde Nova genç odası takımı ile kesin çözüm getirebilirsiniz. Nova içinde fonksiyonel gardırop ve çalışma masasının yanında, genelinde parlak fitiller ve renkli kulp modelleri kullanılmış.

Bellona Mobilya LOFT Genç Odası Takımı
Bellona Mobilya LOFT Genç Odası Takımı
Bellona Mobilya LOFT Genç Odası Takımı

Bellona ‘nın genç odalarında incelememize takılan diğer bir takımı ise Loft genç odası takımları. Gerçek ahşap rengi ile krem renk tonlarının harmanlandığı bir genç mobilyası. Genç karyolası dijital bir saat monte edilerek, ince düşünülmüş. Gardırop içiyse gerek askılık, gerekse içinde görmek istediğiniz tüm giysilerinize yer verebilmek adına tasarlanmış.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir