Pazar , 14 Ağustos 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Gardrop Modelleri ve Fiyatları

Gardrop Modelleri ve Fiyatları

Gardrop kelimesi Türkçe’mize Fransızca’dan Garde-Robe ( elbise muhafaza eden dolap ) şeklinde girmiş bir sözcük. İtalyanların ise Guardaroba diye kullandıkları, anlamıysa değerli, kıymetli eşyalarını sakladıkları yer anlamını taşımakta.

Yatak odalarının, genç odalarının, hatta bebek odalarında da yer alabilmekte. İçinde bulunan askılık ve üst raf kısmı, giydiklerinizin düzenli durması, konulması için tasarlanmıştır. Gardrop modeliniz her ne kadar çok sayıda giyeceğiniz için bölmelere ayrılmış ise, sizlere bir o kadar kolaylıklar getirecektir. Odanızda ki giyecek dağınıklığını çözmeniz, tertip ve düzen içinde giyim eşyalarınızın yerli yerinde olabilmesi kesinlikle gardrop kullanımı ile mümkündür.

Yanlız mobilya piyasasında o kadar şık, o kadar muazzam görünen gardrop modelleri var ki seçim yapmak zor. Gardrop modelleri,  fiyatları açısından ahşap maddesinin dayanıklılık, madde özelliği, iç hacim genişlik, derinlik ve yükseklik ölçüleri, aynalı ve çekmeceli olması gibi ekstra özelliklerle artıyor.

1.83 cm yüksekliğinde, 56 cm derinlik ve 108 cm kadar bir genişliğe sahip, 3 kapılı bir gardrop fiyatı 200 TL ile 250 TL arasında değişiklik göstermekte. Lakin ağırlıklı olarak genç odalarında yada iş yerlerinde portmanto, kiler gibi depolama olarak kullanıldıklarını görmekteyiz.

Daha şık ve estetik görünümlü, oldukça geniş ve özel bir tasarım ile olduğu gibi yatak odanızın duvardan duvara bir gardrop modeline sahip olmasını da isteyebilirsiniz. Kapılarını sürgülü olarak seçebilir, komple önyüzünün aynalı olması düşünülebilir. Bu tür bir gardrop modeline baktığımızda, gardrop fiyatları olarak, sizin belirleyeceğiniz özellikler ile farklılık gösterecektir.

Siz siz olun öncelikle gardropunuzu nereye koyacağınıza karar vererek, o yerin dikkatli bir şekilde ölçülerini alın. Daha sonra mobilya ustanızdan, yapı marketlerden, mobilya mağazalarından gardrop modelleri konusunda fikir danışabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Size şimdiden kolay gelsin . . .

2011 Gardrop Modelleri

2011 Gardrop Modelleri

2011 Gardrop Modelleri

2011 Gardrop Modelleri

2 Yorum

  1. Ne kadar hoş gardıroplar bunlar nerede bulabilirim ve resimdekilerin fiyatı nedir ?

  2. Gardırop fiyatları nedir ?

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.