Fonksiyonel Ranza Modelleri

Fonksiyonel Ranza Modelleri

Evimizin çocuk odası için ayırdığımız odanın, bir bölmesi ile onlara yatacak yer olması şart. İkizleri olan, iki çocuk sahibi bir ailenin çocuk odasında pek fazla geniş alanı olmayabilir. İşte burada devreye, fonksiyonel ranza modelleri giriyor. Altlı, üstlü bir şekilde uyuyan çocuklar, kazandığı alan için ders çalışma masasını yerleştirebilir.

Teknoloji ve tasarım ile üretilen ranzalar gittikçe göze güzel ve bir o kadar da şık geliyor. İllaki eviniz, odanız için alacağınız bir ürünün, mobilyanın veya bir başka beyaz eşya gibi bir makinenin kesinlikle sağlamlığı ve dayanıklılığı da önemsenmeli. Ranza yataklarda da durum bundan pek farklı olmaksızın, sürekli merdiveni aracılığıyla üst katına çıkılacak ve bu tür yük binmelerine karşı, dayanıklı malzemelerin kullanılarak üretilmiş olması gerekir. Piyasadan “Ucuz olsun, kullanılsın, zaten aynı şey ” zihniyeti içeren düşüncelerinizle sakın ranza almaya kalkmayın tavsiyesini verebiliriz.

Ranza modelleri çeşit çeşit peki güvenli mi ?

Almanya bu tür konularda, üretici firmaları kolay kolay belge sahibi yapmıyor. Alman zihniyeti oldukça basit işliyor. HER ŞEYE RAĞMEN KALİTE. Söz gelimi Almanya gibi bir ülkede ranza üretecek olsanız, Türkiye ‘de olduğu gibi kolaylıkla üretime başlamaya bilirdiniz. Gün geçtikçe ülkemizde de bu tür güvenliği disipline edecek üretimler gerçekleşmiş olsa da, yine de dikkatli olmalı.

“Fonksiyonel Ranza Modelleri” için 6 yanıt

 1. Cemile Tiryakiler avatarı
  Cemile Tiryakiler

  Sitenizde görmüş olduğum, altı çift kişilik yatak üstü ranza merdiven kısmı çekmeceli ranza modelinizle ilgili bilgi almak istiyorum. Nereden satın alabilirim ve fiyatı hakkında bana yardımcı olursanız, çok memnun olacağım.
  Teşekkür ederim.

 2. zehra yıldız avatarı
  zehra yıldız

  Ranza modellerinden, çekmeceleri merdiven olan modelin fiyatı nedir ?
  Öğrenebilir miyim ? Teşekkürler.

 3. HANDE KALFA avatarı
  HANDE KALFA

  Ranza Modellerinden Çekmeceleri Merdiven Olan ve Metalik Bir Dekorasyon Havası İçeren Ranza Modelleri iki model için fiyat bilgisi göndermeniz için rica ederim.

 4. Nurgül avatarı
  Nurgül

  4. Ahsap olan ranza ve 6.metalik ranza ile ilgili bilgilendir misinz ? Ebatları fıyatları ve nereden alabiliriz ?

 5. Berk Ata avatarı
  Berk Ata

  Son iki fotoğraftaki ranzaların teknik bilgilerini, fiyatını ve nereden alabileceğimi öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 6. YAŞAR BİLİCİ avatarı
  YAŞAR BİLİCİ

  Ranza modellerinden 1.sıradaki çekmeceleri merdiven olan ranzanın fiyatı, ödeme seçeneklerini, stoklarınızda olduğunu, zonguldağa kargo ile teslimatı varmı. Bilgilendirmenizi rica ederim. Teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir