Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Ankastre Fırın Altında Çekmece

Ankastre Fırın Altında Çekmece

Mutfakta Fırının Altında Çekmece Olabilir

Fırın altında düşünülerek dizaynı yapılan, ayrıca dar alanlara sahip mutfaklarda ciddi anlamda yer tasarrufu sağlayan bir yöntemdir. Bu sayede mutfaklarda yer kaplayan, dağınıklık getiren gündelik el altında kullandığımız araçlarımızı bu çekmecede tutabiliyoruz. Küçük sayılabilecek mutfaklarda, fırın altlarında yer alan çekmece üniteleri alanınızı genişletebilmektedir.

Pratik bir anlamda, suya ve suyun meydana getirdiği olumsuzluklara karşın dayanıklı bir yapıda üretilirler. Ayrıca fırın altı çekmece özelliği taşıyan mutfak dolapları sayesinde, kilitleme gibi bir lüksü de olabilmektedir. Yaklaşık olarak fırın altı çekmecesi diz kapağı hizasında olacağından ötürü, küçük çocuklarınızın oyun alanı haline gelmemesi için çekmece kilitleme özelliği devreye sokulmalıdır.

Ola ki, içerisinde kesici alet bir bıçak bulunan fırın altı çekmecenin, küçük çocuğumuz var ise o evde onun o çekmeceyi karıştırmaması adına, bu önlem alınmalıdır. Fırının kilit mekanizması muhakkak unutulmamalıdır.

Fırın için kullanılan araçların, kek kalıpları, şiş, ızgara teli, maşa gibi bir çok fırın gereçlerini içerisinde barındırmaktadır. Evcil bir hayvanınız, kedi, köpek gibi bir hayvanınız var ise mamasını gizleyebileceğiniz bir bölme halindedir.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.