Cuma , 27 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Eşsiz Bir Mobilya Sanatı

Eşsiz Bir Mobilya Sanatı

Yurt dışından derlediğimiz haberimizin konusu, büyüleyici dizaynı ile göze çarpan 2012 ilginç yatak modeli. Mobilya sanatçısı olabilmek, eşsiz dekorel tasarım ve dizayn sanatını kullanıcıya yansıtabilmek güç bir yetenek.

Kanapesi ya da yatağı üzerinde zamanını geçirmek isteyenlerin, tercih edeceği gibi görünüyor. İlk bakışta yatak odalarının bir parçası gibi görülse de bize soracak olursanız salonların ya da oturma odalarının da parçası olabilir. Mobilya tasarımcılarının daha pratik kullanım sunan ve kolaylıkları ile kullanıcıyı etkileyecek modellerden yana olduğu bir gerçek. Son kullanıcı için bir yatağın daha fonksiyonel olması, özellikleri bayanların ilgisini çekecek bir durumdur.

Hatırlarsanız bazaların ilk çıktığı zamanlar, ne kadar fazla rağbet gördüklerini iyi biliriz. Hem yatak hem yazlık ya da kışlık kullanılan ev tekstil ürünlerinizin deposu halindeler. Hareketli konsollara sahip ve yatağın ekseninde dönebilen başlıkları ile bir hayli hoş bir yatak modeli.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.