Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Duvarda Gömülü Vestiyer Modelleri

Duvarda Gömülü Vestiyer Modelleri

Duvarda Gömülü Vestiyerler

Vestiyer kullanımının öncelikli avantajı, gelen misafirlerinizin ilk gözüne çarpacak bir dekore mobilya olmasıdır, diyebiliriz. Eviniz hakkındaki ilk dekorasyon bulgularının, incelemelerinin bir vestiyer üzerinden geçerek başlaması dairenizin dış kapısına en yakın tutulan obje olmasından kaynaklanmaktadır. Burada size düşen ise en etkili ve en güzel görünüme sahip, şık ve estetik bir vestiyer modeli tercih etmeniz olacak.

Duvara Gömme Vestiyer Modelleri / Ayakkabılıklar

Lakin yerinizin müsait olması halinde sizler için gömme vestiyer modelinin de düşünülmemesi için hiçbir neden yok. Sizler için yer kaybı oluşturmayacak olan gömme vestiyerler, dış kapı koridorunuzu açık ve geniş tutacaktır. Ayakkabılar, paltolar ve şemsiyeler sanki hiç ortada yokmuşçasına, duvara gömülmüş bir vestiyer içine konularak şaşırtıcı bir görünüm, farklı dizayn ve tasarımda hayal gücü meydana getirebilirsiniz.

Duvarda Gömülü Vestiyer Modelleri

1 Yorum

  1. 2. vestiyerde ayaggabıları yeremi goyacaaahhgg allaccanını almıyaydı xD

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.