Doğtaş Mobilya’dan Optiroom Çözümler

Doğtaş Mobilya OPTİROOM

Artık istediğiniz renk ve desendeki mobilyayı birbir eşleştirebilirsiniz. Gelin Doğtaş’a birbirine uyumlu onlarca renk, desen ve tasarıma sahip; kanepeler koltuklar, puflar, TV üniteleri kitaplıklar ve sehpalar arasından zevkinize en uygun kombinler yaratın. Kendi odanızı kendiniz tasarlayın Optiroom çözümler adını verdiğimiz bu yenilik, Doğtaş’larda sizi bekliyor.

Carina Nasıl Olmasını İsterdiniz ?

Yaşam alanlarımıza stil ve işlevsellik içeren modeller sunan Doğtaş, birçok farklı modülü bir araya getiren Carina ürün gamında bir ilke daha imza atıyor.
Carina Consept’i tercih edenler, hem evlerine en uygun olan modülleri seçebiliyor, hem bunların kumaş ve desenlerine karar verebiliyor. Hem de kendileri için ideal kol genişliği ne ise onu sipariş edebiliyor. Diğer bir deyişle bir takımda onlarca ev dekorasyonu alternatifi buluşuyor ve Doğtaş yine hayalinizdekileri gerçeğe dönüştürmenize olanak veriyor.

bu kokular sihirli

Yapılan araştırmalar, kokuların duygularla bağlantılı olduğunu ve insanların ruh hali üzerinde büyük etkisi bulunduğunu gösteriyor. Öyleyse şimdi eviniz için parfüm seçme vakti!

Doğtaş; kalitesine en çok güvenilen marka

15 Mart Dünya Tüketici Günü kutlamaları kapsamında İstanbul Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törende Doğtaş’a “Kalitesine En Çok Güvenilen Marka” ödülü verildi.

artık Doğtaş da Turquality’li

Sadece Türkiye’de doğan ve uluslararası pazarlarda ülkemizi başarıyla temsil ederek dünya markası olma potansiyelini taşıyan markalara destek veren Turquality, Doğtaş’a Turquality Sertifikası verdi.

önce ilham objesi sonra dekorasyon projesi

Bazen öyle bir eşyayla karşı karşıya gelirsiniz ki işte evimde de hissetmek istediğim duygu bu dersiniz. Şimdi, önerilerimizden esinlenerek bunu başarabilirsiniz.

Doğtaş Ailem Club avantajları sürüyor

Doğtaş Ailem Club, Türkiye çapında 30.000’i aşkın üyesine birbirinden keyifli sürprizler yapmaya devam ediyor.

minicik odanız kocaman görünsün

Özellikle şehirde yaşayanların sıkça karşılaştığı “dar alanlar” sorununa çözüm getirmek için etkili taktikleri bir araya getirdik; göz atmanızı hararetle öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir