Pazar , 14 Ağustos 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Özgün ve Yeni Tasarımları İle Görücüye Çıkıyor

Özgün ve Yeni Tasarımları İle Görücüye Çıkıyor

Hayatta en büyük rekabetin insanın kendisiyle olduğunu; bireysel sınırları aşmak için gösterilen her çabanın sadece kişileri, ekipleri, şirketleri değil ülkeleri de daha iyi noktalara taşıdığını düşünüyoruz. Bu nedenledir ki aydınlık yarınların, ideallerinden ve hayallerinden taviz vermeden onların peşine düşenlerce kurulacağına inanıyoruz. Gerçek bir takım ruhuyla yoğrulan Doğtaş Ailesi olarak tasarım grubundan Ar-Ge kadrosuna, malzeme seçimi yapan yöneticilerimizden ürünlerimize son noktayı koyan imalat ekibine kadar hepimiz toplam kalitenin gün be gün daha da yükseltilmesi için çalışıyoruz.

Ülkemizin olduğu kadar uluslararası mobilya dünyasının da saygın organizasyonları arasında sayılan İMOB Tasarım Yarışması‘nda bu sene yine ödüle layık görüleceğini düşündüğümüz özgün ve yeni tasarımlarımız ile görücüye çıkıyor.
Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi DOĞTAŞ, bu senede bir çok ödüle talip olduğunu kataloğunda belirtmiş.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.