Çilek Mobilya ‘dan Araba Yatak Modelleri

Çilek Mobilya Araba Yatak
Çilek Mobilya Araba Yatak Modelleri

Bildiğiniz gibi yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz araç ve gereçler için, çeşitli tasarımlar ile uygulamalar getiriliyor. Bu tasarımlar, çoğu zaman ilginç haller ile karşımıza çıkabiliyor. Özellikle çocuklar için düşünülmüş, araba yatak modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Çilek Mobilya Araba Yatak Modelleri

Mobilyanın normal bir arabayı anıdıracak biçimde şekillendirilmesi ile çocuğunuzun uykusu hızlanacak gibi. Mobilya tasarımcıları tarafından geliştirilmekte olan araba yatak modellerine, kamyon yatak modellerinin de getirilmesini istemiyor değiliz. Ferrari yatak olarak da çocukların dillerinden düşmeyen bu tarz yataklara, bir çok mobilya mağazasında rastlamanız mümkün. Fiyatlarının da aşırı uçuk rakamlar olmaması, çocuğunuza değecek bir armağan olmasına yeter.  Çilek Mobilya Yarışçı olarak adlandırdığı çocuk odası modelinde, odada yer alan tüm obje araba sevdalısı çocuklar düşünülerek konulmuş.

Çilek Mobilya ferrari yatak, arabalı yataklar için % 30 indirim olanağı sağlıyor.

Çilek Mobilya Araba Yatak Modelleri

“Çilek Mobilya ‘dan Araba Yatak Modelleri” için 3 yanıt

 1. fulya avatarı
  fulya

  Benim yeğenimin odasında da bu yataklaran var çok güzel görünüyor. Bende bizim yakışıklıya Hobby’den kırmızı böyle kocaman kırmızı araba desenli nevresim takımı aldım. Odası ile uyumlu olsun. Kuzum şimdi hep onunla uyuyormuş. Şimdiler de çocuk olmak lazımmış yanlış zamanda olmuşuz.

 2. Selçuk Kozan avatarı
  Selçuk Kozan

  Araba Şeklinde Yatak Modelleri başlığı altında…
  ”Fiyatlarının da aşırı uçuk rakamlar olmaması, çocuğunuza değecek bir armağan olmasına yeter.” diye yazılmış…
  Allah aşkına tam takım alındığı zaman 3 milyarı aşan bir rakamdan bahsediyorum.

 3. seda atay avatarı
  seda atay

  Çilek Mobilya böyle şahane bir yatak modeli yapmış, biz bile bu yaşta hevesleniyoruz ama fiyatlar uçuyor. Ben kardeşime kaç yıldır istediği için alamıyorum. Kendisi öksüz ve yetimdir bu arada. 10 Ağustos ‘ta doğum günü var. Ona alabilmem için yetkililerden yardım istiyorum saygılarımla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir