Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Çilek Mobilya Otomobil Yatakları

Çilek Mobilya Otomobil Yatakları

Çilek Mobilya Otomobil Yatakları

Ebeveynlerin sahip oldukları en değerli parçaları olan çocukları için yapamayacakları ve alamayacakları birşey bulunmuyor. Onları uykularında rahat ettirecek ve konforunun yanı sıra eğlenceli bir hale gelecek olması da önemli. Küçük yaştaki o zeka küplerinin kendilerine başta eğlence ve keyif yaşatacakları uygulamaların peşinden gittikleri de ortada.

Çilek Mobilya çocuklarınızı uyurken bile sevindirecek Speedy konsepti ile otomobil görünümlü yataklar üretmiş. Böylece birbirinden güzel renk seçenekleri ile otomobil çocuk yatakları, sizin en değerli varlığınız olan çocuklarınızın odasını süsleyecek.

Araba karyola fiyatlarının kırmızı, siyah, beyaz ve mavi renk alternatifleri ile 599 TL’den başlayan fiyatlarda olduğunu da belirtmek isteriz.

 

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.