Çilek Mobilya Çalışma Üniteleri

Çilek Mobilya tüm Türkiye’de mobilyaları ve dekoratif ürünleri ile gönüllerde taht kurmuş bir isim. Özellikle gençlerin, genç odaları üzerinde duruyor olması ve tercih etmesi de biz mobilya ve dekorasyon takipçilerinin gözünden kaçmıyor. Sizler için Çilek Mobilya bilgisayar masası modellerini kısaca inceleyeceğiz.

Flora Elit Ünite

Çilek bu çalışma masası modeli ile karışıklık içinde bir dizayn ve tasarıma yer vermek yerine, daha klasik ve basite indirgenmiş bir yol seçmiş olacak. Flora Elit bilgisayar masasının bizlere kalırsa, dişi ya da erkek ayrımı bulunmuyor. Ortalama 1 m genişliği bulunan Çilek çalışma masası, 77 cm yüksekliği ve 33 cm derinliğinde.

Black Pirate Ünite

Defineler dolusu sandıklarla döneceğin uzun ve yorucu yolculuklar için iyi plan yapmalı, haritayı iyi okumalısın. Sıkı çalışmaların için elini attığında aradığını hemen bulabileceğin zekice düzenlenmiş rafları, çekmeceleri ve dolabı ile Kara Korsan Çalışma Masası ve Ünitesi işlerini çok kolaylaştıracak. Define haritası, gizli mesaj ve dümen konsepti konsantrasyonunu artıracak. Masa ve üniteyi tamamlayan genel tasarım ile ile uyumlu kahverengi kaptan sandalyesinde oturup yapacağın çok işler olacak. Ciddi, dayanıklı ve konforlu… Gücünü hissettirmeye koltuğundan başla…

Tarihi görünümü ve dokusu ile daha da klasik severler tarafından, tercih edilecek bir çalışma masası. Bizim yalnızca çalışma masasını ele aldığımız Black Pirate çalışma ünitesi içinde karyola, dolap, çamaşırlık, kitaplık, komodin, korkuluk ve çok amaçlı sandık da yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir