Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Ahşap » Pergole Modelleri

Pergole Modelleri

Pergoleler ve şık modelleri ile, keyifli bir gün yaşayın.

Pergoleler özellikle dış cephe dekorasyonu ile ilgilenenlerin vazgeçilmezidir.

Günümüzde özellikle yeni evlerin inşaalarında, olmazsa olmaz bir şekilde bulunan farklı pergole modelleri, hem bir evin havasını değiştiriyor hem de bununla kalmayarak, size de keyifli bir ev keyfi oluşturabiliyor.

Güneşli bir hava yada akşam saatlerinde, gölgesine geçip arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz, akşam site içinde yan komşunuzla yemek yiyebileceğiniz pergoleler, hem sosyal hayatınızı hoş bir hale sokabilir, hem de bir ev dekorasyonundan sadece görünümden daha fazlasını almanız sağlar.

Uçuk ücretler içinde, pek de pahallı olmayan pergole modelleri, seçenekleri ile siz de evinizin veya bahçenizin belirlediğiniz alanlarına, bu tasarım harikalarından yerleştirebilir, evinizden üst düzeyde bir keyif sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak herkes gün batışında, bir gölge altında kahve yudumlamaktan keyif alabilir. Bahçenizin değişik pergole modelleri ile farklı bir atmosfere büründüğüne dikkat çekeceksiniz.

1 Yorum

  1. sayın yetkil,
    kiremit kaplı pergole için azami ve minimum eğim ne kadar oılmalıdır?
    Balkon altı ve dış yüzey yaklaşık olarak 22 m2 dir.
    tşk ederim.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.