Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » 2012 Zigon Sehpa Modelleri

2012 Zigon Sehpa Modelleri

Akraba ziyaretleri, komşuluk ya da özel ve önemli günleri birbirimizi evlerimizde ziyaret ederek geçirebilmekteyiz. Hoş sohbetler, televizyon programları, yemek ve çay keyifleri yaşananlar arasında.

En son yenilen yemeklerin ardından yemek masası terkedilirken, kanepelere doğru geçilir. İşte işin bu kısmında devreye, zigon sehpa modelleri giriyor. Birbiri içine geçebilen, yer kaplamaksızın küçükten büyüğe doğru sıralanmış haldedirler. Mobilya sektöründe ahşap, cam, alüminyum ya da demir halde görebilmek mümkün.

Mobilya sanayisi kendini günden güne geliştirebilmekte ve bunu ev ya da iş yerlerinde kullanılan mobilya ürünleri ile gösterebilmekte. Üzeri cam düşünülerek, ayakları alüminyum malzeme olan zigon sehpalara rastlanabilir. Aynı şekilde ayakları bükülmüş ahşap olarak düşünülen zigon sehpalarında sehpa trendleri arasında yer aldığına şahit olabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Zekeriya Mandıralı

    Merhaba 4 Eksen CNC Zigon sehpa makinası imalatı yapmaktayız. Gerçek CNC kontrollu makinadır. PC Kontrollu değildir.
    Saygılar ;

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.