Pazartesi , 23 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Haber » Kampanyalar » Arçelik ‘den Mikrodalga Kampanyası

Arçelik ‘den Mikrodalga Kampanyası

Arçelik beyaz eşyanın ülkemizce nabzını tutmuş ve tutmayı da yıllarca sürdüreceğe benzeyen oldukça kurumsal bir şirket. Farklı özellikleri ile cihazlarını gördüğümüz gibi, ürünsel fiyat kampanyaları adına da birçok farklı yollar izlediğini bilmekteyiz.

Bu kez de Arçelik kurumsal web sitesi www.arçelik.com.tr sahnede. Web sitesine üye olmanızı isteyen Arçelik, bu sayede hem sitesinin üye oranını yükseltecek hem de 99 TL ‘ye sizleri mikrodalga fırın sahibi yapıyor.

171 TL değerinde MD 564 modeli ile arçelik mikrodalga kampanyası içinde, siteye üye olduğunuz taktirde 99 TL ‘den satın alabileceksiniz. Evinize en yakın Arçelik beyaz eşya satış mağazasına giderek, ürününüzü kampanya dahilinde satın alabilirsiniz.

Arçelik 2011 Mikrodalga Kampanyası

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.