Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Haber » Kampanyalar » IKEA 2013 Mutfak Kampanyası

IKEA 2013 Mutfak Kampanyası

IKEA 2013 Mutfak Kampanyası

Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da IKEA, evi için çeşitli alışverişler yapmak isteyen aileler tarafından gezilecek olması aşikar. Anneden babaya, çocuklardan evinizde beslediğiniz hayvana uzanan bir ürün yelpazesi ile ikea yaptığı kampanyalar ile de kendisinden konuşturuyor.

İçinde bulunduğumuz 2013 yılının 1 Mart ve 2 Haziran tarihleri içinde ikea mutfak kampanyası tüm mağazalarında sizleri bekliyor. Ikea’nın online satış sitesi dışında gerçekleşen 2013 ikea mutfak kampanyası için IKEA Aile Kartınızın da bulunması gerekiyor.

Kartınız ile 3000 TL ve üstü yapacağınız alışverişlerde ;

Beyaz eşyalarda % 20 ‘ye varan indirimler,

Ücret vermeksizin taşıma ve kurulum,

12 Taksit ve 4 ay erteleyebilme imkanları ile karşılaşıyorsunuz.

IKEA beyaz eşya olarak Siemens marka ankastre ürünleri kastediyor, bilginiz olsun. 12 Taksit ve 4 ay taksit erteleme imkanı için yalnızca Akbank kredi kartı olan axess sahibi olmak gerekiyor.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.