5 Dekorasyon Ürünleri Sitesi

Yerli ve Türk dekorasyon nitelikleri taşıyan ürünleri ile online hizmet anlayışı bulunan web sitelerini ele alalım. Online satış desteği olsun yada olmasın bunlardan sırası ile bahsedelim biraz.

1- Dekorasyon.Com

Oldukça geniş çaplı bir proje olarak ele alınmış sitede, güvenilir online satış desteği ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekte. Dekorasyon ürünleri, nevresim takımları, ev tekstili ile yemek takımları hoşunuza gidecek olan modelleri ile gerek akıllı site uygulamaları doğrultusunda, gerekse görsel tasarım anlayışı ile sizleri büyüleyebilir. Ziyaretçi sıklığı olarak ele aldığımızdaysa diğer 4 site arasından 3.sırada çıkıyor karşımıza.

2- Evmanya.Com

Evmanya sık sık kendi bünyesindeki üyelerine yeniliklerini bildiren, online alışveriş sitesi. 10 bayan arasından 6’sının bilmiş olduğuna bizler kanaat getirdik. Gayat şık grafikleri, gözü ve beyni yormayacak site içi faaliyetleri ile Evmanya dekoratif ürünlerini incelemenizi tavsiye edebiliriz. Ziyaretçi sıklığı açısından 1.sırada Evmanya.

3- Dekopazar.Com

Dekopazar web sayfasının da öncekiler kadar etkileyici yanları mevcut. Evdöşe sitesinin online satış kolu olarak gayet kurumsal ve disiplin doğrultusunda ilerlediğini görebilirsiniz. Ziyaretçi sıklığı olarak 5. sırada.

4- Dekoreko.Com

Ülkemizce değil, uluslararası online satış siteleri arasında yer alabilecek güzellikte bir site Dekoreko. Güncel indirim kampanyaları, yeni ürün ve avantajları ile takip edebileceğiniz online satış sitesi, ziyaretçi sıklığı açısından da baktığımızda 2. sırada.

5- Markafoni.com/ev-dekorasyon

Markafoni dillerde sakız olmuş, giyim kuşamdan sonra dekoratif aksesuarları da bünyesinde toplamış bir isim. Markafoni markasının güvenilir, müşteri taraflı bir politika izlediğinden hiç şüphesiz internette yer alan düşüncelerden de anlayacaksınız. Pek çok kendi ziyaretçisi bulunan, ürün gamı oldukça geniş bir site.

Sizlerde kendi bilgi ve tecrübelerinizi yazının sonunda yer alan yorum alanı üzerinden belirtebilirsiniz.

“5 Dekorasyon Ürünleri Sitesi” için bir yanıt

  1. Elif Coşkunkan avatarı
    Elif Coşkunkan

    Değerli yorum ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Sevgiler . . .

    dekoreko.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir