Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Haber » Genel Bilgi » Yağmurlu Havaların Ardından Ayakkabılarınız

Yağmurlu Havaların Ardından Ayakkabılarınız

Kış şartlarının kuru soğuk ve ıslaklığı ile giydiğiniz ayakkabılar bir o kadar ağır şartlar içinde evlere taşınıyor. Özellikle anneler, çocuklarının altı ıslak ayakkabılarından ve mobilya üzerindeki istenmeyen zararlarından ötürü pek bir şikayet halinde.

Oldukça pratik ve pek masraf çıkarmayacak bir yöntem ile bu olumsuz durumu, olumlu bir şekilde lehinize çevirebilirsiniz. Denizlerin dibinde, dalgaların kıyıya vurduğu güzelim taşları kullanarak. Bir yandan dekoratif aksesuar özelliğindeki bu taşları koymak için, plastik ya da metalden, demirden bir hazne gerekli. Böylece altı ıslak ayakkabılarınızı, önce süzülmeleri açısından bu hazne içine bırakabilirsiniz. Bundan böyle yağmurlu havaların ardından, eve girmek sizi korkutmasın. Pratik anlamda bu yol ile, mobilyadan ayakkabılıklarınız ıslanarak şişmez ve zarar görmez.

Yağmurlu Havaların Ardından Ayakkabılarınız

Yağmurlu Havaların Ardından Ayakkabılarınız

 

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.