Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Haber » Fuar Takvimi » CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı 2012

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı 2012

29 Kasım – 2 Aralık 2012 – CNR EXPO

Bilişimcilerin, teknoloji tutkunları ve iletişim platformu içinde faaliyet gösterenlerin ilgi alanında bir fuar CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı İstanbul Yeşilköy’de bulunan CNR EXPO fuar alanında gerçekleşiyor.

Fuar yalnızca bilişim sektörünü değil, işi içinde bilişim ve teknolojiyi kullanan kimselerin, firmaların da takip etmesi gerektiğini düşündüğümüz bir fuar. CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı özellikle medya ve kamu kurumları için yenilikleri ve gelişmeleri sunmasını beklediğimiz bir fuar olacak.

17 ülkeden katılımcı firmanın yer alacağı fuara, ortalama 120 bin ziyaretçinin de gelmesi bekleniyor. Fuar süresince 95 konferansın, panelin ve forumun da gerçekleştirileceğini de sitemizden sizlere duyurabiliriz. Alanındaki ihtiyaçları gözeterek bu yıl CeBIT Bilişim Eurasia Fuarının yapısı yönünden farklılıklar taşıdığını, hızla gelişen değişimleri de ziyaretçilerine taşıyacağını belirtebiliriz.

 

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.