Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Haber » Fuar Takvimi » 2011 İstanbul Pencere Fuarı

2011 İstanbul Pencere Fuarı

Pencere Fuari 2011

Kasım ayı, tüm sektörlerde olduğu gibi pencere sektöründe de gelecek yıl ile ilgili planların yapıldığı, stratejilerin belirlendiği bir ay olması itibariyle yoğun geçiyor. Ekonomide halen belirsizliklerin devam ettiği bir dönemde plan yapmak kolay değil. Fakat olumlu rüzgarların esmeye başlaması 2011 yılının hepimiz için daha aktif bir süreç olacağını gösteriyor.

2011 İstanbul Pencere Fuarı

Plast Eursia 2010 Fuarı 02-05 Aralık 2010 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 20. kez kapılarını açmış ve tamamlanmıştı. Her yıl olduğu gibi plastik sektöründeki son gelişmelerin sektör temsilcilerine sunulacağı fuar ile ilgili röportajlara ve bilgilere de bu fuar da ulaşmıştınız.

İstanbul Pencere Fuarı 2011 kapsamında pencere ve panjur sistemleri, profil, üretim teknolojileri ve makineleri, aksesuar, hammadde ve tamamlayıcı ürünleri yer alacak. İstanbul Pencere Fuarı 10-13 Mart 2011 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleşecek.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.