Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Haber » DOĞTAŞ Etiketleri Artık Hologramlı

DOĞTAŞ Etiketleri Artık Hologramlı

Doğtaş Mobilya

Her sektörde olduğu gibi ” ürün taklitçiliği ” mobilya sektöründe de yer alıyor maalesef. Yanlız bunun önüne geçmek, en azından sizin kendi mobilya tasarımlarınızı, kendi marka ve ürün bilgilerinizi korumak mümkün olamasada etkisini azaltmak mümkün.

Doğtaş Mobilya Hologramlı Etiketleri

Peki ya nasıl ?

Öncelikle ürettiğiniz kendi tasarım özelliğinizdeki ürün için illaki bir ad vermektesiniz. Bu adı ve ürün görselini patentleyerek, sizin marka bilgilerine özel kalmasını sağlayabilirsiniz. Patent, marka tescil yapılmış bir mobilya modeli kesninlikle başka bir firma yada başka bir marka altında üretilemez ve satılamaz. Size özel kılınır.

Doğtaş kendi kurumsalına özgü marka ve ürünlerini hologram tekniği ile koruma altına alarak, taklitçilik kavramını yavaş yavaş öldürmeye başlamış bile. Bu şekilde gerçek Doğtaş Mobilya Modellerinde, hologramlı etiketini görerek satın alacaksınız.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.