1- Kablosuz Ev Alarm Sistemleri

Kablosuz ev alarm sistemleri

Kablosuz Ev Alarm Sistemleri

Dekorasyon açısından bakıldığında, evlerde kablosuz ev alarm sistemleri kullanılarak, kabloların oluşturacağı kötü görüntüye engel olabilirsiniz.

Yapışkanlı kablo kanallarının dahi, dekorasyonu kötü etkilediğini biliyoruz. Renk renk olmalarına rağmen kullanmamaya özen göstermekte fayda görüyoruz.

Bu yüzden tavsiye edeceğimiz kablosuz ev alarm sistemleri ile kablo karmaşasına da bir son vermiş olabilirsiniz.

Günümüzde ev hırsızlığı yani soygun olayları, her an bizim de başımıza gelebilecek şekilde hızla yayılıyor. Artış gösteren suç hadiseleri karşısında eliniz, kolunuz bağlanmasın ve önleminizi alın. Özellikle büyük şehirler risk altında. Fazla kalabalık ve karışık olmalarından ötürü büyük şehirlerin suç oranı diğer şehirlere göre daha yüksek. Aslında bunun önüne geçilmesindeki en büyük etken insana yatırım yapılmasından geçiyor gibi lakin belki bizler bunu seneler sonra fark edeceğiz.

Kablosuz ev alarm sistemleri nedir ?

Alarm sistemleri genel olarak tanımlanması gerekirse hareket halinde sireni harekete geçirerek çaldıran, yüksek alarm sesi çıkaran güvenlik sistemleridir. Alarm sistemleri içinde kapı ve pencere gibi açılabilen yerlere özel kapının ve pencerenin açılması halinde alarmı veren manyetik kontak denen parçalarda yer alır. Ev ve iş yeri güvenliği açısından büyük önem taşıyan hırsız alarm sistemleri, telefon araması yaparak da sizleri uyarır.

Eviniz için hırsız alarm sistemi kurulmamış ise, bu yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü ev kablosuz alarmı hakkında, sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Kablosuz ev alarm sistemleri

Ev için kablosuz alarm sistemi ile kablo karışıklığına ve her tarafı delik deşik etme durumlarını ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Hareket algılayıcıların uzun ömürlü piller kullanılarak 1 ila 1.5 yıl boyunca çalıştığını da söylemeliyiz. Acil durumlarda 5 cep telefonu ya da sabit telefonu arayabiliyor. Ayrıca uzaktan alarmı iptal edebiliyor ya da tekrar alarmı kurabiliyorsunuz. Uzaktan kumandası sayesinde alarm panelinin yanına giderek şifre girmenize gerek kalmıyor. 8 adet kumanda tanımlanabiliyor. Tabi isterseniz tuş takımı üzerinden de alarmı kurabilir ya da çözebilirsiniz. Size kalmış.

Telefon hattı sabotajlarına karşı da alarmını devreye geçiren OPAX kablosuz alarm sistemi, ev hırsız alarm sistemi olarak kullanıldığında ideal özelliklere sahip olduğunu fark edeceksiniz.

Sistem aküleri sayesinde, elektrik kesintilerine karşı 48 saat boyunca çalışmasını sürdürebiliyor. Dışarıya monte edilen alarm sireni de sabotaja, kapağının sökülmesine ya da darbelere karşı devreye girebilir. OPAX kablosuz ev alarmı hakkında sizlerin de anlayacağı bir lisan ile bilgilendirmek istedik. Umarız başınıza gelmez.

KEYPORT Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir