Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri

2009 başında satışları patlama yapan prefabrik evlere rağbet yeniden azaldı. Uygun fiyatlı prefabrik evler için insanlar genelde internetten, Google arama motorundan ve emlak sitelerinden arayışa giriyor ancak henüz ikinci el piyasası tam olarak oturmadığından işleri biraz zor oluyor. Açıkçası şu an için başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana olmak üzere birçok büyük şehrimizde ikinci el prefabrik evler, ikinci el konteynerler, yapı makineleri, şantiye malzemeleri, ikinci el ahşap konutlar, çelik konutlar ve çelik konstrüksiyon villalar bulmak oldukça zor.

Sıfırdan yaptırılan konutlarda da prefabrik ev fiyatları metrekaresine ve kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermekte. 2009 sonunu ve 2010 başlarını baz alacak olursak prefabrik ev fiyatları 100 metrekarelik bir konut için 100000 liradan başlıyor ve kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Çelik konstrüksiyon evler ve ahşap evlerdeyse fiyat biraz daha uygun zira uzun ömürlü olması bakımından prefabrik evler daha revaçta. Özellikle 1999’da yaşanan üzücü Marmara Depremi‘nden sonra prefabrik evler popüler bir hal almıştır. Umarız aradığınız prefabrik konut ve konteyneri en kısa zamanda bulursunuz.

Prefabrik ev fiyatları, ikinci el prefabrik ev modelleri, çelik konstrüksiyon konutlar, çelik konstrüksiyon villalar, ahşap konutlar, kütük evler, amerikan evleri, satılık ve kiralık prefabrik konutlar bu siteden sorulur.

“Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri” için bir yanıt

  1. Cemal DÜZALAN avatarı
    Cemal DÜZALAN

    Prefabriklerin modellerini ve fiyatlarını içeren katalog var ise, elektronik posta adresime ulaştırabilir misiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir