Taç Nevresim Takımları

Taç nevresim takımları modellerinden sizlere burada en şık ve muazzam duran 5 nevresim takımı modelinden bahsedilecektir.

Taç Nevresim Takımları

Saten Delux Taç Nevresim Takımları

Saten Delux nevresimlerinin hoş bir incelikte oluşu, muhakkak diğer nevresim takımları modellerinden kendisini farklı kılmaya yetiyor. Yatak odanızı ışıltacak olan yumuşak ve parlak yüzeyi dayanıklılığı ile de dikkat çekiyor. Kullanım prosedürleri dikkate alındığında ise ilk günkü gibi yeniliğini yıkandıkdan sonra da koruyabiliyor. Taç Saten Delux nevresim takımları hanımların baş tacı özelliğinde.

TAÇ Saten Delux
TAÇ Saten Delux

Jakar Saten

%100 pamuk olan bu nevresim takımı, kaygan ve yumuşak nitelikleri dışında konforu da yanında getiriyor. Yatak odanız Jakar Saten ile düğünleri andıracak. Beyaz rengi ile sizi gelinliğinizin hala üzerinizde olduğunu hissedeceksiniz. Kalite ve şıklığını sizlere bir arada sunan Jakar Saten nevresimleri, yüksek sıklıklarla dokunmuş ve oldukça kaliteli.

TAÇ Jakar Saten
TAÇ Jakar Saten

Polyester

Taç Polyester nevresim takımlarını incelemeye aldığımızda ise, müthiş renk diyagramlarının seçilmiş ve desenlere uygun olarak düşünülmesi dikkatlerimizi çekiyor. Polyester ile yatak odanızın farklı bir boyuta taşındığını hissederek uykuya dalacaksınız.

TAÇ Polyester
TAÇ Polyester

Percale

Percale nevresim takımının ismini ince penye ipliklerin dokunma şeklinden aldığını Taç.Com.Tr sitesinden öğreniyoruz. Kaliteli, estetik, farklı mı farklı tasarım dillerinden oluşan kumaşı tam sizlere göre. %100 pamuk kalite ve fiyatı ile de tam sizlere göre Percale nevresimler. İnce ince penye ipliklerinden dokunmuş, dayanıklı ve oldukça sağlam bir yapıda.

TAÇ Percale
TAÇ Percale

Bambu

Havanın içeriğindeki geçişi için, hava trafiğini sağlamada üstün gözenekleri, hijyenik ve anti-bakteriyel. Taç Bambu nevresim takımları serisinin, bambu ağacındaki hafifliği yansıtmasının yanı sıra en ciddi ürün olduğu göze çarpıyor.

TAÇ Bambu
TAÇ Bambu

“Taç Nevresim Takımları” için bir yanıt

  1. canan avatarı
    canan

    Taç nevresim takımları arasında, pembe güllü olanı gerçekten çok hoş duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir