Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Ev » Ev Tekstili » Stor Perde

Stor Perde

Fonksiyonel kullanımı, şık duruşu ile ev, iş yeri, ofis, eğitim kurumları, sosyal tesisler gibi birçok alanda yaygın bir şekilde stor perde kullanılmaktadır. Enerji tasarrufu sağlayan perde, ısı ve ışığı kontrolün altına almanızı sağlamaktadır. Zengin renk ve model seçeneği bulunmakta ve salon, yatak odası, genç odası, çocuk odası, mutfak gibi evin bütün alanlarında kullanılmaktadır. Beyaz, krem, gri, sarı, kırmızı, gibi pastel ve canlı renkleri, kabartma desenli, renkli desenli tasarımları bulunmaktadır. Klasik veya modern dekore edilmiş salonlara uygun modelleri bulunmaktadır.

Etek uçlarına dilim, zikzak, oval gibi hareket getirilmiş stor perde modelleri klasik tarzda dekore edilen alanlara uygun olarak boncuk, sutaşı ile dizayn edilmektedir.  Perde mekanizmaları ile çalışmakta, tüm pencere modellerine ve pencere ölçülerine göre hazırlanmaktadır. Stor Perde uygulaması yapılacak ev, ofis perdeleri , iş yerinde ücretsiz keşif çalışması yapılmaktadır.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.