Cuma , 27 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Ev » Ev Tekstili » Hobby Home Collection

Hobby Home Collection

OZANTEKS / Hobby Home Collection

Ozanteks / Hobby Home Collection Ev Tekstil

Türkiye ‘de tekstilin öncü illerinden biri olarak bilinen Denizli ‘de, faaliyet gösteren OZANTEKS TEKSTİL. Kendisine ait Hobby Home Collection ile birbirinden şık ve bir o kadarda kaliteli, kullanışlı ürünleri ile Dünya ‘ya hizmet veriyor.Tarih 1973 yılını gösterdiğinde Denizli ‘nin Babadağ ilçesinde kurularak, tekstilde kaliteyi ve modernliği hedef edinerek çalışmalarını sürdürmüşlerdir. 1995 ‘de ilk 500 sanayi şirketi arasında yer almaları ile sektöründeki ciddiyeti ortaya konulmuştur. 1993 senesinde ev tekstil ürünleri adına HOBBY, 2002 ‘de ise FEELAMORE markasını ev giyim, spor giyim ve iç giyim şeklindeki ürünlerini satışa sunmak için edinmiştir.

Ozanteks / Hobby Home Collection Ev Tekstil

Ozanteks – Hobby Home Collection ev tekstil ürünlerinin her geçen gün gelişen ve güzelleşen yeni modelleri ile, ev tekstil modasını sarstığı bir gerçek. Geniş ürün yelpazesindeki satırlarına göz attığımızda nevresim takımları, uyku setleri, pikeler, genç odası ve çocuk odası tekstil takımlarından, havlu ve bornozlara kadar sınırsız olduğu dikkatlerimizden kaçmıyor.

Ozanteks / Hobby Home Collection Ev Tekstil

Ozanteks / Hobby Home Collection Ev Tekstil

OZANTEKS – İletişim Hattı

+90 (212) 465 62 24

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.