Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Ev » Ev Tekstili » Modern Perdeler ve Kornişleri

Modern Perdeler ve Kornişleri

Perde Korniş Modelleri

Ev dekorasyonu için pencerelerin giysisi diye adlandırdığımız perdeler kadar kornişlerin de önemi büyük. Perdenin aksesuarı niteliğindeki korniş çeşitleri ahşap, plastik ya da metal olarak görülebilir.

Estetik ve modern dekorasyon doğrultusunda son yılların gözde perde kornişlerinin metal aksamlı, inox olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz. Göze güzel gelen ve her perde kumaşı ile uyum sağlayabilen bir yanı vardır, metal perde kornişlerinin. Halka halka oval profile dolanmış perdelerin, evinize gelen ziyaretçiler tarafından çok beğenileceğini kuşkusuz temenni edebiliriz.

Perdenin boy ve genişlik ölçülerini göz ardı etmeden, bir askı aparatı durumundaki kornişleri ezbere satın almak mantıksız bir seçim olacaktır. Nedeni ise ortada ve çok basit. Perdenin ağırlığını çekebilmeli, sağlam ve kaliteli olmalıdır. Sürekli, günde birkaç defa açılarak kapatılacağını düşündüğümüzde, kornişe perdenizi emanet ettiğinizi unutmamalısınız.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.