Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Ev » Ev Tekstili » Kristal Home Uyku Setleri

Kristal Home Uyku Setleri

Kristal ev tekstili ürünlerinden uyku setlerini incelemek ve görsellerini yayınlamak üzere, yazımızı başlatıyoruz. Zorlu Holding tarafından kurulmuş olan Kristal Home Collection, evinizin tüm ev tekstili konusundaki ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteyi içermekte. Ürün yelpazesinde nevresim grubu, uyku setleri, kapitoneli takımlar, genç takımları, bebek grubu, nakışlı takım ve bornozlar da yer almakta.

Tek kişilik yada çift kişilik uyku setleri yorgan, çarşaf, yorgan koruyucu, baza, yastık kılıfı ölçüleri ise aşağıda verilmiştir.

yorgan: 155 x 215 cm
çarşaf: 160 x 240 cm
yorgan koruyucu: 160 x 250 cm (1ad.)
baza: 40 x 90 cm
yastık kılıfı: 50 70 cm (2ad.)

Kristal Home Uyku Setleri-Deren Kırmızı Pano

Kristal Home Uyku Setleri-Circle Turquaz

Kristal Home Uyku Setleri-Circle Fuşya

Kristal Home Uyku Setleri-Azra Kahve

Kristal Home Uyku Setleri-Azra Pembe

2 Yorum

  1. Neden bu ürünlerin fiyatlar yok ?

  2. Çünkü bu ürünleri yerinde görmek daha avantajlı, fiyatları da gayet normal. Gerçekten böyle bir uyku seti istiyorsan gidip alacaksın, fiyatına da bakmayacaksın 🙁

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.