Kırlent Yastık Modelleri

Kırlent Yastık Modelleri

Misafir odalarında evinize gelecek misafirleriniz için sürekli bekleyen ve birbirinden güzel kırlent yastık modelleri. Gerek kumaşları, gerekse desenleri ve renkleri açısından koltuk / kanepe takımlarınızda muazzam duracak, aksesuarlar niteliğinde.

Yastıkların, kırlentlerin koltuklarınızın bir köşesinde o estetik duruşları yanı sıra bel sağlığına da pozitif etkisi tartışılmaz. Kanepe üzerinde oturduğumuzda alışkanlıktan mıdır, bilinmez lakin sürekli kırlentler kol altına alınır. Halbuki belinizin kalçanız ile o noktasında, o bölgedeki boşluğu oturduğunuz anda beslemeniz gerekir. Odanızdaki koltukların daha zarif ve daha modern görünmesinindeki kırlentlerin, bel ve sırt ağrılarında da önemli rol oynadıklarını dile getirebiliriz.

Koltuklarınızın dış yüzeylerini, kılıflarını her yıl değiştiriyorsanız onlara uyum sağlayacak kırlent ve yastıklara da ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Kırmızı renkli bir kanepe için söz gelimi daha açık beyaz tonlarda veya daha koyu bir kırmızının hakim olduğu yastık / kırlent renklerini tercih edebilirsiniz.

Deniz Kıyısı Kırlent Yastık Modeli
Muhtelif Düz Renklerde Kırlent Yastık Modelleri
Püsküllü Açık Gül Kurusu Kırlent Yastık Modeli
Klasik Yaprak Desenli Kırlent Yastık Modeli
Sonbahar Ağacı Desenli Kırlent Yastık Modeli
Diktörtgen Yaprak Desenli Kırlent Yastık Modeli
Metal Doğayı Yansıtan Kırlent Yastık Modeli
Renk Renk Yonca Desenli Kırlent Yastık Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir