Cuma , 27 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Ev » Ev Tekstili » Kırlent Yastık Modelleri

Kırlent Yastık Modelleri

Kırlent Yastık Modelleri

Misafir odalarında evinize gelecek misafirleriniz için sürekli bekleyen ve birbirinden güzel kırlent yastık modelleri. Gerek kumaşları, gerekse desenleri ve renkleri açısından koltuk / kanepe takımlarınızda muazzam duracak, aksesuarlar niteliğinde.

Yastıkların, kırlentlerin koltuklarınızın bir köşesinde o estetik duruşları yanı sıra bel sağlığına da pozitif etkisi tartışılmaz. Kanepe üzerinde oturduğumuzda alışkanlıktan mıdır, bilinmez lakin sürekli kırlentler kol altına alınır. Halbuki belinizin kalçanız ile o noktasında, o bölgedeki boşluğu oturduğunuz anda beslemeniz gerekir. Odanızdaki koltukların daha zarif ve daha modern görünmesinindeki kırlentlerin, bel ve sırt ağrılarında da önemli rol oynadıklarını dile getirebiliriz.

Koltuklarınızın dış yüzeylerini, kılıflarını her yıl değiştiriyorsanız onlara uyum sağlayacak kırlent ve yastıklara da ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Kırmızı renkli bir kanepe için söz gelimi daha açık beyaz tonlarda veya daha koyu bir kırmızının hakim olduğu yastık / kırlent renklerini tercih edebilirsiniz.

Deniz Kıyısı Kırlent Yastık Modeli

Muhtelif Düz Renklerde Kırlent Yastık Modelleri

Püsküllü Açık Gül Kurusu Kırlent Yastık Modeli

Klasik Yaprak Desenli Kırlent Yastık Modeli

Sonbahar Ağacı Desenli Kırlent Yastık Modeli

Diktörtgen Yaprak Desenli Kırlent Yastık Modeli

Metal Doğayı Yansıtan Kırlent Yastık Modeli

Renk Renk Yonca Desenli Kırlent Yastık Modelleri

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.