Güzelim Kanepeleriniz Hemen Eskimesin

Kanepelerinizi hemen eskitmeyin, örtü kullanın . . .

Yeni, yepyeni bir oturma grubu aldınız ve oldukça da güzel bir bedel ödediniz. Her ne olursa olsun, yeni aldığınız ve kullanımda olan bir ürünü dikkatle ve özenle, koruyucu bir şekilde kullanmalısınız. Kullanmalısınız ki o ürün, söz gelimi 2 yıl yerine 4 yıl kullanılabilsin.

Sürekli eskilere, eski insanlara bu konuda dikkat etmişimdir. Yeni bir cep telefonu almışlar ise o telefon muhakkak kılıflı bir şekilde kullanılır.

Kanepe örtülerinin bu konudaki rolü ise oturma grubunuzdaki koltukları dışarıdan gelecek herhangi bir kirlilik yada deforme gibi etkileri önleyecek olmasıdır. Gerek çekyat, gerekse orta puf yada bir sandalye örtülerek daha şık ve korunmuş olarak durabilir. Evinizdeki küçük afacanların, koltuklarınız üzerinde her an ne yapacağını kestiremeyebilirsiniz. Bu yüzden kanepe örtüsü modelleri arasında sizi ve kişiliğini yansıtan renk / desen tarzlarına yer verebilirsiniz.

Hangi tarzda, hangi desen ve renklerde koltuk örtülerini seçmeniz açısından siz için bazı yatak örtüsü resimlerine yer vermiş bulunduk.

Kanepe örtüleri resim galerisi

Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar

Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar

“Güzelim Kanepeleriniz Hemen Eskimesin” için 9 yanıt

 1. kerime avatarı
  kerime

  Örtülerinizin modelleri çok güzel, bunları nerde diktirebilirim ?

 2. MERYEM GÜR avatarı
  MERYEM GÜR

  Merhaba ben Balıkesir’ den yazıyorum.

  Bu örtüleri diktirebileceğim yerlerin, mümkünse telefonlarını rica ediyorum.

  Şimdiden teşekkürler.

 3. nurcan avatarı
  nurcan

  Gaziantep ‘de bir şubeniz var mıdır ?

  Acil bir şekilde kanepe örtüsü diktirmek istiyorum. İlgilenenler bana dönüş yapabilir mi ? Teşekkürler.

 4. dekorasyon avatarı
  dekorasyon

  Merhaba Nurcan Hanım ;

  Web sayfamız Mobilya ve Dekorasyon Fikirleri http://www.istanbul-dekorasyon.com olarak konu ile ilgili hizmet değil, bilgilendirme politikası güdülmüştür. Kanepe Örtüleri ile ilgili konu içinde sizlere Gaziantep Bölgesi içinde hizmet veren firma size dönüş yapabilir.

  Aksi halde internet üzerinden araştırmalarınızı yapabilirsiniz. İyi günler…

 5. rıdvan avatarı
  rıdvan

  Acaba Konya ili içerisinde faaliyet gösteren, herhangi bir şube yada bayiniz var mıdır ?

 6. Hatice avatarı
  Hatice

  Açıkçası beni pek sarmadığını, yazabilirim.

 7. Dag avatarı
  Dag

  Merhaba yukarıda yer alan koltuk örtülerini, hızlı postayla bana gönderebilme imkanınız var mıdır ? Ayrıca kumaş özelliklerine göre sipariş alıyor musunuz ? Teşekkürler.

 8. Nergiz avatarı
  Nergiz

  Çok beğendim çünkü kumaşlar özellikle desenleri açısından göz alıcı.

  Nerede bulabileceğim konusunda fikri olan var mıdır ?

 9. Gülten avatarı
  Gülten

  Nerede dikiliyor tam adresini rica edebilir miyim ?
  3+2+1+1 den oluşan koltuklarımız bulunmaktadır. Ayrıca varsa fiyat listesi de gönderebilir misiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir