Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Ev » Ev Tekstili » Güzelim Kanepeleriniz Hemen Eskimesin

Güzelim Kanepeleriniz Hemen Eskimesin

Kanepelerinizi hemen eskitmeyin, örtü kullanın . . .

Yeni, yepyeni bir oturma grubu aldınız ve oldukça da güzel bir bedel ödediniz. Her ne olursa olsun, yeni aldığınız ve kullanımda olan bir ürünü dikkatle ve özenle, koruyucu bir şekilde kullanmalısınız. Kullanmalısınız ki o ürün, söz gelimi 2 yıl yerine 4 yıl kullanılabilsin.

Sürekli eskilere, eski insanlara bu konuda dikkat etmişimdir. Yeni bir cep telefonu almışlar ise o telefon muhakkak kılıflı bir şekilde kullanılır.

Kanepe örtülerinin bu konudaki rolü ise oturma grubunuzdaki koltukları dışarıdan gelecek herhangi bir kirlilik yada deforme gibi etkileri önleyecek olmasıdır. Gerek çekyat, gerekse orta puf yada bir sandalye örtülerek daha şık ve korunmuş olarak durabilir. Evinizdeki küçük afacanların, koltuklarınız üzerinde her an ne yapacağını kestiremeyebilirsiniz. Bu yüzden kanepe örtüsü modelleri arasında sizi ve kişiliğini yansıtan renk / desen tarzlarına yer verebilirsiniz.

Hangi tarzda, hangi desen ve renklerde koltuk örtülerini seçmeniz açısından siz için bazı yatak örtüsü resimlerine yer vermiş bulunduk.

Kanepe örtüleri resim galerisi

Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar

Kanepe örtüleri ile daha uzun ömürlü koltuklar

9 Yorum

 1. Örtülerinizin modelleri çok güzel, bunları nerde diktirebilirim ?

 2. Merhaba ben Balıkesir’ den yazıyorum.

  Bu örtüleri diktirebileceğim yerlerin, mümkünse telefonlarını rica ediyorum.

  Şimdiden teşekkürler.

 3. Gaziantep ‘de bir şubeniz var mıdır ?

  Acil bir şekilde kanepe örtüsü diktirmek istiyorum. İlgilenenler bana dönüş yapabilir mi ? Teşekkürler.

 4. Merhaba Nurcan Hanım ;

  Web sayfamız Mobilya ve Dekorasyon Fikirleri http://www.istanbul-dekorasyon.com olarak konu ile ilgili hizmet değil, bilgilendirme politikası güdülmüştür. Kanepe Örtüleri ile ilgili konu içinde sizlere Gaziantep Bölgesi içinde hizmet veren firma size dönüş yapabilir.

  Aksi halde internet üzerinden araştırmalarınızı yapabilirsiniz. İyi günler…

 5. Acaba Konya ili içerisinde faaliyet gösteren, herhangi bir şube yada bayiniz var mıdır ?

 6. Açıkçası beni pek sarmadığını, yazabilirim.

 7. Merhaba yukarıda yer alan koltuk örtülerini, hızlı postayla bana gönderebilme imkanınız var mıdır ? Ayrıca kumaş özelliklerine göre sipariş alıyor musunuz ? Teşekkürler.

 8. Çok beğendim çünkü kumaşlar özellikle desenleri açısından göz alıcı.

  Nerede bulabileceğim konusunda fikri olan var mıdır ?

 9. Nerede dikiliyor tam adresini rica edebilir miyim ?
  3+2+1+1 den oluşan koltuklarımız bulunmaktadır. Ayrıca varsa fiyat listesi de gönderebilir misiniz ?

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.