Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Ev » Ev Tekstili » Days in Colours Sizi ve İçinizi Isıtacak

Days in Colours Sizi ve İçinizi Isıtacak

Days in Colours

Days in Colours Battaniyeleri

Kış gelirken size üşümeyi yasaklıyoruz. Days in Colours ‘ın hem evinizde hem de dışarıda kullanabileceğiniz battaniye, atkı ve bereleri sizi sımsıcak günlere davet ediyor.

Evde en sevdiğiniz kanepede oturup televizyon izlerken, üzerinizi örteceğiniz yumuşacık bir battaniye keyfinize keyif katacaktır. Mikrofiber iplikten üretilen bu sıcak battaniyeler, üzerlerindeki sempatik işlemeleriyle diz üstü ve tek kişilik olarak iki farklı boyda üretiliyor.

Arkadaşlarınızla sık sık buluştuğunuz kafenin bahçesinde sohbet ederken, sizi soğuktan koruyacak bere ve atkılar ise diz üstü battaniyeler ile birlikte set halinde Days in Colours ‘ın yeni yıl koleksiyonunun en değerli köşesinde yerini aldı.

Days in Colours Battaniyeleri

Days in Colours Battaniyeleri

Days in Colours Battaniyeleri

Days in Colours Battaniyeleri

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.