Casandra Home Collection

Bugün sizlere Casandra Home Collection hakkında bir takım bilgileri derleyerek, şirketin faaliyet alanları ve ürünleri gibi bilgilerinden bahsetmek istiyorum.

Casandra modern halı kavramı ilkesine dayanarak, 13 senesini APEX HALI olarak sektöre adamış bir şirket. Ev tekstili konusunda ele aldığımız ürünleriyse, bunların birer kanıtı olsa gerek.

1994’ten beri Türkiye’de 40’ı geçen şehirde 250’nin üzerinde bayisi ve 5 Apex Shop modern halılar, kilimler ve banyo halıları ile hizmet veriyor. Bahsettiğimiz bu ürünlerini ithal etmekte ve toptan satışını yapmakta. Çin, Hindistan, İngiltere, Yeni Zalanda, Belçika ve İsrail’de üretimi yapılan Apex Ev Tekstil Koleksiyonları evlerin vazgeçilmezi.

%100 polyamidden ile üretilen kaymaz tabanlı halılarını evinizin her yanında kullanıma sokabilir, yıkayabilir ve kaymaz tabanlı yapısından ötürü güvenle kullanabiliyorsunuz.

Apex Halı – Casandra Home Collection’a Ankara Siteler ve İstanbul Masko Mobilyacılar Sitesi showroom’larından ulaşabilir ve özenle ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir