Benetton Nevresim Takımları Bırakın Gecelerinizi Renklendirsin

Tasarımı, renkleri ve kalitesi ile huzurlu bir uyku uyumanızı ve güne zinde başlamanızı sağlayan Benetton Nevresim Takımı Koleksiyonu, birbirinden şık, güzel ve renkli hediye alternatifleri sunuyor.

Rüya gibi nevresimler ;

Canlılık ve zindelik hissi veren Benetton nevresim takımlarını bu yılda sevdiklerinize hediye ederek renkli ve rüya gibi bir yıl geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Benetton’un renkli dünyası ile sevdiklerinizin özel günlerini canlı tutabilir, süsleyebilirsiniz.
Gökkuşağı renklerinde, renkli kişilikleri yansıtan Benetton nevresim takımları ile farklı model alternatiflerini edinebilir, inceleyebilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımlarında, kırmızı renk tonajı ağırlığının hüküm sürdüğü modelleri tavsiye edebiliriz.

Her Zevke Uygun Benetton Nevresimleri ;

Spor severleri buluşturan, rugby sporundan esinlenerek yaratılmış çizgili kumaşlar, bilgisayar meraklıları için ise üzeri @, % şeklindeki işaretleri donatılmış, parantezler ile süslenmiş çeşitli bilgisayar ikon ve işaretlerine yer verilmiştir. Çift kişilik ve tek kişilik uyku setleri Taç Konsept ve Linens Mağazaları aracılığı ile Benetton Nevresim Takımları renkli dünyasında.

“Benetton Nevresim Takımları Bırakın Gecelerinizi Renklendirsin” için 3 yanıt

 1. merve avatarı
  merve

  Tamam ama çok pahalılar. Keşke fiyatları da biraz uygun olsa.Mesela ben aynı tarzda Hobby’den bir nevresim takımı aldım. Fiyatı çok daha uygundu.

 2. admin avatarı
  admin

  Merve Hanım ;

  Öncelikle aldığınız nevresim takımlarınız hayırlı olsun.

  Yorumunuzdan ötürü teşekkürler.

 3. Sare avatarı
  Sare

  Nerelerde satılıyor bir bilsek de bir iki daha alsam…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir