Pazartesi , 23 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Ev » Ev Tekstili » Ametist Therapy Teknolojisi İle Yataklar

Ametist Therapy Teknolojisi İle Yataklar

Ametist Therapy Teknolojisi

İstikbal Mobilya yine yaptı yapacağını ve insan sağlığı ile doğru orantıda pozitif etki edecek ürünlerin peşinden gitmeye devam ediyor. İnsanlığa yararlı, kendini iyi hissedecek yataklar ve ev tekstil ürünleri ile bu kez Ametist Therapy Teknolojisinden bahsedeceğiz.

Ametist Therapy ile üzerinizdeki negatif enerjinin dışarı atıldığını belki duymuşsunuzdur. Tabi burada kullanılan bir kumaş ve tamamen ametist taşları ile oluşturulmuş. Yatak üretiminde Ametist Therapy teknolojisinin kullanımı ile üzerinde gece boyu uyuyan kimseyi rahatlattığını söyleyebiliriz.

İstikbal mobilya Ametist Therapy teknolojisi içeren yatakları ile güne zinde ve huzurlu bir bedenle uyanmanızı sağlıyor. Canlandırıcı etkisi ile ametist taşının zihinsel yitikliği gidererek, stresi yok edebiliyor. Uykunuzun kalitesinde artış olduğunu Ametist Therapy teknolojisinin kullanıldığı yataklarda uyku yaşayarak daha net anlayabilirsiniz.

İstikbal Ametist Therapy yatak, lateks yastık ve yorgan modellerini görmenizde fayda var.

Ametist Therapy Yastık

Ametist Therapy Yorganlar

 

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.