Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Ev » Ev Tekstili » 2011 Pike Takımları

2011 Pike Takımları

2011 Pike Takımları

2011 Pike Takımları

Yaz geldi ve yorganlar, kışın soğuk günleri gelinceye kadar bir daha ortalarda gözükmeyecek. Tabi geceler uzun ve biraz da serin geçiyor, sıcak mevsimlerde. 2011 ‘in birbirinden şık ve estetik 2011 pike modelleri, sizleri serin yaz gecelerinde yanlız bırakmıyor. Beyazın hakim olduğu, lavanta çiçeklerinin desenleri ile bezenmiş pike takımlarını kim istemez. Ev tekstil satış mağazalarına bir göz attığınızda %1oo yada %7o pamuklu özelliklerde pikelerin ikiye ayrıldığını görebilirsiniz.

Pike, şal yada yatak örtüleri satın alacağınız zaman, sağlığa zararlı boyalar ile boyanmamış olmalarına dikkat etmeli. INDANTREN boya kullanılmış olması ise özenle sorulmalıdır. Indantren boyaların Avrupa ‘dan getirtilmesi ile uyku esnasında daha sağlıklı nefes alıp vermeler sağlanmıştır.

2011 Pike Takımları

2011 Pike Takımları

2011 Pike Takımları

2011 Pike Takımları

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.