Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Ev » Dumankaya Cadde İstanbul / Kurtköy’de

Dumankaya Cadde İstanbul / Kurtköy’de

Dumankaya konut projeleri olarak Dumankaya Trend, Dumankaya Konsept, Dumankaya Minimal evlerinden sonra Dumankaya Cadde projesine imza atıyor.

Dumankaya Cadde konut projesinin Anadolu Yakasının önemli bir bölgesi haline gelen Kurtköy’de başlattığı projesinde arayacağınız her türlü yaşam alanı mevcut. Rezidans daireler, home ofisler, ve avm’lerden meydana gelen farklı bir konsept sunan Dumankaya Cadde’de 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde iç açıcı daireler ve home ofisler bulunuyor. Sabiha Gökçen Havaalanına 2 dakika uzaklıkta, Pendik feribot ve deniz otobüsleriyse 10 dakikalık mesafededirler. Marmaray projesinin ve de hafif metro raylı sistemlerinin yakın zamanda gelecek olması Kurtköy Merkez bölgesine ulaşım kolaylığı getirecektir.

Dumankaya Cadde konut ve yaşam alanları projesine yatırım yapmak, sizin için kaçırılmaz fırsat.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.