Ağaoğlu Yaşam Mimarı : MY TOWERLAND

İstanbul’un en değerli arazisinde lüks hayat buluyor. My Towerland Ataşehir’de yükseliyor. 2535 konut 68 farklı daire tipiyle size sonsuz seçenek sunarken, SPA’dan teknik desteğe, yeşil alandan yüzme havuzlarına, herşey en ince ayrıntısına kadar kaliteyi ve detaylara gösterilen özeni yansıtıyor. Modern, lüks, güvenli ve konforlu bir yaşamın kapıları My Towerland’da ardına kadar açık. Geleceğin konut anlayışı bugünden şekilleniyor.

İyi yatırım kısa vadede bile kendini belli eder. Değer kazanacağı şüphe götürmeyen kaç tane yatırım çeşidi biliyorsunuz?

Siz orada yaşamaya başlayınca orası bir “eV” oluyor !

İnsanlar ailesini ve doğacağı ülkeyi seçemez. Ama evini seçebilir. Biz, yaşayacağınız yere kalite ve konfor getiriyor. Estetikle İşlevselliği birleştiren bir anlayışla dizayn ediyoruz. Siz orada yaşamaya başlayınca, orası bir “ev” oluyor. Kendisi ve ailesi için en iyisini isteyenlere Ağaoğlu‘nda her zaman bir seçenek vardır. Hayatın daha güzel, daha yaşanılır olması için yapılar inşa ederken çocuklarımızdan emanet aldığımız çevreyi de düşünüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir