Bayrampaşa’da AXIS İle AVM ve Ofisler

Bayrampaşa'da AXIS İle AVM ve Ofisler

Bayrampaşa'da AXIS İle AVM ve Ofisler

Bayrampaşa ilçesinin İstanbul’da yerini ve önemini bilmeyen yok gibidir. Son gelen yatırımları ile yaşam felsefesine ve ayrıca kentsel dönüşümüne güç katmakta. Sanayi siteleri, tekstil mağaza ve atölyeleri ile öncelikli çalışma alanları mevcut. Özellikle sanayi sitelerinin yoğunluğu dikkatlerden kaçmıyor ve hızlıca yenilenmeleri gerektiğini düşünüyoruz.

Megacenter, Caprice Gold, Yorum İstanbul Evleri, Otogar, meyve sebze hali, Forum İstanbul Avm, ORA gibi dev işletmeleri ve yapıları bulunuyor Bayrampaşa’nın. Şimdi bunlara bir yenisi daha ekleniyor ki o da Axis avm ve iş merkezi projesi. Proje 45.000 m² alan üzerinde gerçekleşecek. Kağıthane’de bulunan AXIS avm ile ilki kurulan ve sonrasında Bayrampaşa ile süren projelerin zincirleme devam edeceği düşüncesindeyiz.

Bayrampaşa metro istasyonunun karşısında hayata geçirilmesi beklenen Axis Bayrampaşa’da ofis genişlikleri 50 m² ile 180 m² arasında değişecek. Sur Yapı tarafından yürütülen Axis AVM & Ofisler Projesi büyük ses getireceğe benziyor ve şimdiden söylemek ne kadar doğru ama yoğun ilgi olacaktır.

Axis Bayrampaşa Ofis & AVM Axis Bayrampaşa Ofis & AVM Axis Bayrampaşa Ofis & AVM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir