Temizlikte sınır yok…

Elektrik süpürgeleri toz torbalı, toz torbasız, ıslak kuru, su filtreli, halı yıkama makineleri, dik kullanımlı Up-Right, pratik süpürgeler, şarjlı süpürgeler olmak üzere gruplara ayrılıyor. Arçelik garantisi ile vazgeçemeyeceğiniz temizlik için bir çok şarjlı süpürge çeşidini sizlere sunuyor.  Temizlik denince akla ilk gelen şey elektrik süpürgesi oluyor. Bir bayanın en büyük yardımcısı olan süpürgelerde herkes kullanım kolaylığı arar. İş bu raddeye gelince söz Arçelik’e düşüyor.8 farklı seçeneği ile sizlerin beğenisine sunulan elektrikli ve şarjlı süpürgeler sayesinde eviniz her daim temiz ve pırıl pırıl.

 Temizlik Herşey…

Toz torbası olan süpürgeyle torbanız dolana kadar evinizi temizleyebilirsiniz. Yok ben torba istemem derseniz; o zaman devreye süpürülenleri iç haznesinde biriktiren torbasız süpürgeler giriyor. Islak kuru süpürme özelliğine sahip olan süpürgelerden bahsetmezsek olmaz. Bu süpürgeler günlük hayatınızın kurtarıcısı halini almış durumda. Sadece kuru değil yere dökülen suyu da gönül rahatlığı ile temizleyebilmeniz için üretildi.

Evimi süpürüp ayı zamanda halılarımı koltuklarımı da yıkamak istiyorum derseniz işte o zaman sizi mükemmel bir ürünle tanıştırmak Arçelik kollarını sıvadı ve halı yıkama makinesini satışa sundu. 5 metre kablo uzunluğu ile her yere kolayca erişebileceğiniz, farklı başlıklarıyla halılarınızın yanı sıra koltuklarınızı da yıkayabileceğiniz ayın zamanda yüksek emiş gücü sayesinde yıkadığınız halı ve koltuklarınız ilk günkü gibi ışıl ışıl olacak. Şarjlı el süpürgeleri bir evin olmazsa olmazıdır. Islak kuru portatif süpürgeler eşliğinde ufak bir kırıntıyı yok etmek beş dakikanızı bile almayacak. 84 TL – 450 TL arası değişen fiyatları ve çeşitleri ile Arçelik şarjlı süpürgesi her koşula her zemine uygun özellikleri ile eviniz veya ofisiniz için en uygunu sizlere sunmaya devam ediyor.

Temizlikte sınır tanımayan, sizler için tasarlanmış olan, her türlü ihtiyacı gideren süpürgeler Arçelik yetkili bayilerinde uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla. Tüm muhteşem elektrik süpürgesi modelleri için mutlaka sayfalarımızı inceleyin.

Kaynak; http://www.arcelik.com.tr/sarjli-supurgeler.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir