Arçelik Aspiratör Çeşitleri

Mutfağınızdaki En Özenli Yardımcınız Aspiratör…

Arçelik beyaz eşyaları içerisinde yer alan pişiriciler grubunun en titizi olan aspiratörler mutfağınızın vazgeçilmez parçası olmaya devam ediyor. Aspiratör olmazsa olmazlar arasında yerini aldı.

İster inox ister beyaz…

Aspiratörlerin en önemli özelliği havayı en iyi şekilde emmeleridir. Hava emiş gücü, renk, kontrol tipi, genişliği, derinliği ya da ürün tipi ile ilgili tüm araştırmaları yaptıktan sonra size uygun olana karar verebilir ve mutfağınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Mutfağınıza hangisinin daha çok yakışacağını düşünüyorsanız; klasik evlerin en vazgeçilmez rengi beyaz ya da en şık tasarımları ile inox serisine yer verdiğiniz mutfağınız için inox modeli. Seçim tamamen size ait. 2 yıl Arçelik garantisi kapsamında olan aspiratörler için 7/24 bilgi alabileceğiniz danışma hattımızda, tam hizmet sunan profesyonel teknik destek ekibimiz hem ürün satışından önce hem de satış sonrası sınırsız hizmet için telefonun diğer ucunda. Mekanik kayar tip özelliğindeki aspiratörler mutfağınıza en uygun renk ve tasarımları ile sizlere sunuluyor. Bir dünya markası olan Arçelik, aspiratör için detaylı bilgi ve teknik ayrıcalıklar için internet sitemizi ziyaret edebilir ya da en yakın Arçelik bayiine uğrayabilirsiniz.

Ürün Tipi, Hava Emiş Gücü, Ürün Genişlik Tipi ve fiyat aralıkları için filtreleme yapabilirsiniz. İstediğiniz özelliklere en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca mutfağınızda size büyük yardımı olacak olan aspiratörler için 3 ayrı seçeneğinizin olduğu Arçelik bayilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her türlü kötü kokudan sizi kurtaracak olan aspiratör için doğru seçim yapmak önemli. Mutfaklar da yemek pişerken karışan kokuları en iyi şekilde yok eden ve evinize yayılmadan kötü kokuyu önleyecek olan aspiratörler Arçelik  bayilerinde sizler uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor. 3 muhteşem üründen birini yani size en uygun olanı tercih edin evinizin muhteşem kokusunu kaybetmeyin. 3 kademeli emiş gücü ayarları ile en uygun olanı seçebilirsiniz. 2 adet temizlenebilir filtresi ile kendiniz kolayca temizliğini yapabilir ve lambasından da yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir