Pazartesi , 23 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Zemin » Su Almayan Parke AQUA FLOOR

Su Almayan Parke AQUA FLOOR

35 yıldır zemin kaplama, laminant parke sektöründe hizmet veren Ser Floor markasının su almayan laminant parkesi, Aqua Floor. Suya karşı dayanıklı ve kesinlik su geçirmeyen bu parkenin yapısında poliüretan esaslı katman yer almaktadır. Sağlığa zarar verecek her hangi bir madde yer almıyor. Yeşil doğa dostu olan Aqua Floor sudan etkilenmeyen parke modeli, şişmiyor ve kabarmıyor.

Aşınmalara, çizilmeye, kire ya da toza karşı savunması bulunmaktadır. Bu laminant parkeler ile, daha uzun ömürlü ve daha sağlam bir kullanıma sahip olacaksınız. Ser Floor tarafından banyolarda kullanılabileceği de belirtilen Aqua Floor parkelerin başka kullanım alanları da vardır. Bunlara örnek olarak oteller, restoranlar, hastane gibi mekanlar verilebilir.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.