Çarşamba , 29 Haziran 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Zemin » Sanat Halı Modelleri

Sanat Halı Modelleri

Sanat Halı

Türkiye ‘nin modern ve klasik tarz halıları konusunda derin bir geçmişe sahip. Sanat Halı 1985 yılından itibaren kendi ilkeleri ve sağlam, dayanıklı üretilen halı modelleri ile halıdaki sanatı yansıttıkları muteber.

Kendine özgü tasarımları, hayal gücü ile oluşturdukları desen ve renk uyumunun birleşimi neticesinde doğan halı modeli Sanatın bir ürünü olmaktan kaçamıyor. Halı sektöründe müşterilerin gözünü alan, estetik duran ve bir o kadarda serildiği mekana şıklık getiren halı modellerine bünyenizde yer vermek ve devamlı olarak halılarınızın arkasında durmak zorundasınız. Bu açıdan baktığımızda, Sanat Halı Modelleri ‘nin saydığımız nitelikleri uygunluğu kaçınılmaz ortada.

Sanat Halı ‘nın kendi halı koleksiyonunda yer alan *ACOUSTİC, KAPEL, SANDORA, SANATSAL, OPERA, SANAT KLASİK, VEGA SHAGGY, PORTO SHAGGY, MALTA SHAGGY, MALAGA SHAGGY, FORA SHAGGY, SİDELYA, FURYA, SANATKAR, SANAT DIVA, SANAT GOLD, SANAT SİLVER, SERAMONİ” halı modellerini incelemenizi öneriyoruz.

Sanat Halı FORA SHAGGY Modeli

Sanat Halı FURYA Modeli

Sanat Halı ACOUSTIC Modeli

Sanat Halı KAPEL Modeli

Sanat Halı MALAGA SHAGGY Modeli

Sanat Halı MALTA SHAGGY Modeli

Sanat Halı OPERA Modeli

Sanat Halı PORT SHAGGY Modeli

Sanat Halı SANAT DİVA Modeli

Sanat Halı SANAT GOLD Modeli

Sanat Halı SANAT KLASİK Modeli

Sanat Halı SANATKAR Modeli

Sanat Halı SANATSAL Modeli

Sanat Halı SANATSİLVER Modeli

Sanat Halı SERAMONİ Modeli

Sanat Halı SİDELYA Modeli

Sanat Halı SANDORA Modeli

Sanat Halı VEGA SHAGGY Modeli

Sanat Halı – İletişim Hattı

+90 (342) 357 01 00

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.