Meister Parke

Meister Parke

Meister parke bilinen bir marka yolunda, hızla gelişerek ilerleyen Dİ-PORT Limited Şirketi tarafından 1993 ‘de kurulmuş. MeisterWerke Schulte GmbH Alman laminant parkelerinin ülkemiz Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Meister ‘in alanında yer alan ürün üretim zenginliği ise dikkatlerimizden kaçmayan bir gerçek. Laminat parke, lamine parke, mantar parke, linoleum parke, ahşap profiller, dekoratif diğer ürünler ve aydınlatma ürünlerinden oluşmaktadır. Türkiye ‘nin zemin dekore anlayışında bir de laminant parke olsun zihniyeti doğrultusunda Meister büyük bir değişime ilk adımı atmıştır. Meister Parke ürün gamında yer ürünlerinde sağlıklı, kaliteli ve tamamen kendi garantisi altında bir satış politikası içinde yer almaya özen göstermekte.

Ülkemiz genelinde birçok güçlü referansları yer alan Meister Parke, sektörel pazarın nabız atışında bir hız meydana getirecek ” Sessiz Parke ” ürünü ile kendini ispatlamıştır. Meister’e göre ilelebet üzerinde adım atacağınız döşeme parkeler gayet uzun ömürlü ve oldukça dayanıklı.

Meister Parke İletişim Hattı

+90 212 534 40 74

Meister Parke
Meister Parke

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir