İstikbal’den Stress Free Halı Teknolojisi

İstikbal halı modellerini gezmekte ve görmenizde fayda görüyoruz. Halıları incelediğinizde ki o dokunuş ve görsel zarafet, sizi etki alanında tutabilir. İstikbal markası halılarının, daha modern ve yeni teknolojilerin gözetilerek Kayseri‘de bulunan tesislerinde üretmekte olduğunu söyleyebiliriz.

İnsan psikolojisindeki büyük gerilimlerin kaynağı hava durumu, keşmekeş bir trafik hali, iş-aşk-sağlık hayatının olumsuz yanları ve yeteri kadar kazanılamamış olan ekonomik özgürlüktür. Tabi bunların yanı sıra insan bedeninde siz farkında olmadan çeşitli aktivitelerinizin beraberinde gelen, statik elektrik yükleri mevcut. İşte tam burada İstikbal Stress Free halı modelleri ve eşsiz teknolojisi devreye giriyor.

Şimdi asıl konumuz Stress Free özelliği nedir ?

Peki bize göre yani Türkçe’de stress free, stressiz anlamını taşırken, diğer bir deyişle gerilimin olmadığı da denilebilir. İstikbal stress free halı için çeşit çeşit yorumlar yapılabilir, – öyle şey mi olur diyenler dahi çıkabilir. Yalnız insan vücudunun negatif enerji ile dolmasına sebep olan, statik (durgun) elektrik yüklerinin varlığından yola çıkılarak hayata geçirilmiş bir halı projesidir. Söz gelimi kolunuzun dirsek ucunu sert bir yere hafifçe vurduğunuzda bu statik elektrik enerjisinin açığa çıktığını ve bu esnada küçük bir uyuşma yaşadığımızı bir hatırlayalım. Bunun nedenlerine inecek olduğumuzda özellikle yünlü kıyafetlerin giyilmesi anında, yürüme esnasında, otururken ya da uyuduğumuz anlar olarak sıralanabiliyor.

Strese neden olan bu durgun elektrik yüklerinin vücuttan atılabilmesi / deşarj edilebilmesi için toprak ile temas edilmesi gereklidir. Şehir içinde, yoğun tempoda vakit bulamadığınız bu durumu İstikbal evlerinize taşımak adına Stress Free halı teknolojisini sizler için düşünmüş. Bu halılar antistatik dokusu ile üzerinizde elektrik yük barındırmadan, sizi kuş gibi hafifletecek bir yapıda.

İstikbal Stress Free Halı Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir