Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Zemin » Dinarsu Ofis Halıları

Dinarsu Ofis Halıları

Dinarsu Ofis Halıları

Artık iş yerleri için zemin kaplamada halı mı kullanılır ? Demeyin. Laminant, mineflo ya da halı flex kullanımı yaygın gözükse de kimi iş yeri, ofis sahibi için halı vazgeçilmez olabilir. Mescit için ideal görünen ofis halılarını hemen hemen her istediğiniz mekanda kullanabilirsiniz.

Dinarsu halının yıllara uzanan tecrübe ve birikimiyle, hayatımıza renk katan halı modelleri sunduğunu biliriz. Klasik ya da modern anlamda birbirinden hoş ve birbirinden şık halı koleksiyonu bulunduğu da bir gerçek. Ofis, iş yeri halı modellerini Dinarsu 3 kategori olarak bölmüş ve bunları ;

  • Scroll & Tip Sheared
  • Bukle Halı
  • Tüylü Halılar

Şeklinde belirlemiştir. Dinarsu halı koleksiyonu arasından sizler için cımbızla seçtiğimiz ofis halıları konusu, umarım sizlere yarar sağlamış ve bilgilendirmiştir.

Dinarsu SEDEF Ofis Halısı Modeli

Dinarsu ARMONI Ofis Halısı Modeli

Dinarsu OLIMPIA Ofis Halısı Modeli

Dinarsu PINAR Ofis Halısı Modeli

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.