Bien Seramik

Bien Seramik

Bilecik ve Bozöyük‘teki fabrikalarında yılda ortalama 19 milyon m² yer ve duvar karosu üretme kapasitesiyle çalışan Bien Seramik, küçük ebat tesislerinde 500 bin m² süpürgelik, bullnose ve özel şekilli seramikler üretmektedir. Ayrıca bordür, dekor ve sırlı granit de üretim yerlpazesinde bulunmakta. Üretimini günümüz trendlerini karşılayan tasarım çeşitliliğiyle gerçekleştiren Bien Seramik yer ve duvar karolarında 10×10 dan 57.5×57.5 gibi değişen ebatlar ile üretimini sürdürebilmektedir.
Bien Seramik 5 kıtada Amerika, Kanada, İspanya, İsrail ve Yunanistan başta olmak üzere daha 26 ülkeye birden ihracat modelinde, dünyanın seramik pazarında güçlü bir rol edinmektedir.

Bien Seramik

Tüm üretimini TS EN 14411 standartlarında uygulamaya sokmakta ve Bien Seramik olarak ISO 9001:2000 sertifikası ile tüm dünyanın seramik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
AR-GE çalışmalarını ön planda tutan Bien Seramik, güncel teknolojik gelişmeleri ve müşteri-pazar taleplerini değerlendirerek iş akışına dahil etmektedir. Her seramik, karo tasarımında kendi imzası yer alan Bien Seramik bir Ercan Şirketler Topluluğu markası olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir