Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikaları

Evinizin ve yahut işyerinizin kirlenme vadesi dolmuş halılarını artık profesyonel ortamlarda, halı yıkama uzmanlarına bırakmanızın vakti gelmiş olabilir. Tabi şunu da yazmadan geçmek istemeyiz ki, otomobillerin yıkandığı mekanlarda da halı yıkama işlemlerinin yapıldığı bir gerçek. Halılarınızın ne kadar hijyen ve nasıl bir sistem içinde yıkandığı ise meçhul. Konuya daha duyarlı bakmalı ve işi daima tecrübeli, uzmanlarına bırakmalı.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikaları

Halı yıkanırken izlenen yol ile ilgili olarak Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikalarından, Mete Halı Yıkama Beylikdüzü Genel Müdürü ÖMER O.ŞAHİN ile kısa bir söyleşi içine girdik.

  • İlk aşamada halıların müşterilerimizin evlerinden özenle araca alınması ve halı yıkama fabrikası içine alınması olarak başlar.
  • Servis ekibimizin müşterilerimizden aldığı ve fabrikada sırası ile etiketlenerek bilgisayar programı üzerine işlenir.
  • Fabrikamızda yer alan 20 m² genişliğindeki 2 havuzumuz içine, halılar serilerek yumuşaması sağlanır.
  • Halı yıkama alanı çalışanlarımız sırasıyla havuz içinden halıları, halı yıkama makinası içine almaktadır.
  • Sonrasında ise halılar ön ve arka kısımları ile iki kez makinadan geçmektedir.
  • Halı yıkama makinası olarak kullandığımız cihaz halıları incitmeden, modern bir şekilde yıkamayı tercih eder.
  • Diğer bir aşama ise halıların yıkama kontrolüdür. Halılar daha sonra kurutma işlemine tabi olur.
  • 80 m uzunluğunda, 15 m genişliğindeki kontrol, paketleme ve müşteri-bölge ayrıştırması yapılan tezgahımızda ise fabrikada son aşamayı görmektedir.
  • En son işlem olarak ise sizden halılarınızı teslim alarak makbuzunuzu kesen ekibin, tekrar size halılarınızı eskisinden daha sağlıklı olarak geriye getirmesidir.
Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikaları

Halı yıkama Beylikdüzü ilçesi için halı yıkama sistemlerini uzmanından dinleyerek yazdık. Bunun üzerine halı yıkama şampuanları arasında tercih edilen en büyük özelliğin ne olduğunu da öğrenmek istedik. Neticede asit bazlı deterjanlardan, arap sabunu ve bulaşık deterjanı gibi temizlik maddelerinden kesinlikle uzak durmalıdır. Aksi halde halı gözeneklerinden durulama anında tamamen yok olmayan bu maddeler, toz ile birleşerek büyük hastalıklara yol açabilmektedir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikaları

Mete Halı Yıkama Beylikdüzü olarak halı yıkamada esas aldığımız özel şampuanları piyasadaki birçok büyük halı yıkama markaları gibi kullanmaktayız. Bunun sebebi ise müşterilerimizin halılarının gerçek ve doğal temizliğini sağlayabilmekteler. Ayrıca ömrünü kısaltmak yerine daha da uzattıkları da incelemelerimizce ortada.

Beylikdüzü, Gürpınar, Beykent, Esenyurt, Büyükşehir, Yakuplu, Kavaklı, Firuzköy, Avcılar, Denizköşkleri ve Bahçeşehir halı yıkama hizmetleri içinde bulunan Mete Halı Yıkama Beylikdüzü Fabrikası 7 gün ve 24 saat esaslı olarak hizmet vermektedir.

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları üzerinde yaptığımız araştırmalarda gösteriyor ki, halınızın toplam metrekaresi 3 TL ile çarpılmakta. Halı yıkama fiyatları m² ‘si 3 TL ‘den yıkanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir