Apex Halı

Apex Halı

Türkiye ‘de modern halıların moda işleyişleri üzerindeki katkı ve gelişimleri ile bilinen Apex Halı, 1994 yılında biz yerden başladık diyerek halı sektörüne adım atmıştır. Tüm Türkiye geneli 50 üzerindeki illerde 1000 ‘in üzerinde bayisi bulunan Apex, 6 Apex Shop ile modern çizgi ve desenler özellikli halıları görücüye çıkarıyor.

Apex Halı ‘nın satışındaki ürün gamı, her mekanın zemin giysisi olarak çözüm bulacağı halı modelleri ile dolu. Halılarını Çin, İsrail, Yeni Zelanda, Hindistan, Belçika ve İngiltere gibi ülkelerde üretilerek bizlere sunan Apex Halı, halı ithaları yada toptan satış politikası içinde faaliyet gösterebiliyor.

Güvenilir ve yerinde sabit kaymaz tabanlı jet halıları %100 polyamid maddesinden imal edilerek, gün geçtikçe popüler halı moduna geçmektedir. Apex Halı bünyesinde her türlü kaymaz halıları bulabilmek, farklı dizayn ve tasarımları ile mekanlarınıza yakıştırmanız mümkün. İstanbul Apex Halı Showroom ‘u İkitelli Masko Mobilyacılar Sitesi içinde yer almakta ve tüm İstanbul ‘luların halı anlayışına farklı boyutlar getirmektedir.

Apex Halı İstanbul İletişim Hattı

+90 212 675 01 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir